SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
30.06.2009
Poruka
48
ma ti si to namerno podesio tako...:mig:....znas da samo taj najskuplji gledam......:beee:

Salu na stranu kao sto je stb emulator najbolji program za android tako je bez lazne skromnosti ovaj SFVip salezlijev plejer ubedljivo najbolji za windows platformu......

uzivajte u njemu.....i sami vidite koliki je rad ,znanje i trud ulozen u njega od kada je javno objavljen ...a tek koliki dok nije objavljen ko zna koliko meseci unazad i godinu sigurno od samih zajebancija sa mvp u vip delu i idije da se to pravi......salezli ocorave uz njega i to treba postovati i ceniti......
Pa Saletov pušta servere koji Stb emu ne pušta, što dovodi do toga da je Saletov plejer ipak bolji!
Ne stvarno, trenutno od svih programa koji se koriste za gledanje IPTV u Windows platformi, @salezli je napravio najbolji!

Izmena: primetio sam da se kod servera koji se uloguju preko mak adrese ne prikazuje serije, a kod servera gde se uloguješ preko korisničkog imena i lozinke, ima serija.
Znam da se kod servera sa mak adresama nalaze i serije i radio.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
63
Super je ovo što malo radi malo ne radi ove novije verzije,taman probaš sve i svašta, treba ispuniti 60 sati u kući, bar mi koji smo u Srbiji;) Hvala Salezli na plejeru i pozdrav svima!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Poslao sam ti na Pm slikovito taj server sto si mi poslao VOD radi.... znaci sve je ok

Pozdrav
 
Natrag
Top