SF Vip plejer

Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
31
Zasto ne uradite na sajt da ima link "Donate"..
Pa mislim da ce puno ljudi da uplate 1,2,3,ili 5 eura preko paypal.. Pa ovi momci (posebno salezli, koji sve radi da nam udovolji) su zasluzili da popiji koje pivo od nas obicnih clanova..
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Zasto ne uradite na sajt da ima link "Donate"..
Pa mislim da ce puno ljudi da uplate 1,2,3,ili 5 eura preko paypal.. Pa ovi momci (posebno salezli, koji sve radi da nam udovolji) su zasluzili da popiji koje pivo od nas obicnih clanova..
ti gledas da prevaris salezli da propije.... :roll: :roll: ..onda nece biti ni p od plejera....... :beee: pricali smo davno o tome ja sam bio prvi za to a i svi ostali mada sam uvek bio protivnik bilo kakvih donacija.....ali salezli ne popusta.......:mig:
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Vidim da si dodo xpcom.common.js da povlaci pravilan php request ali i dalje mu salje isti zahtev portal.php umesto portal_locked.php isto tako na staroj verziji radi i panonica koja je starija verzija xtream panela a na obadve ove nove ne radi.....A sad sam testiro sa zdravom hranom radi povuce pravilan request ali ne pusta kanale iako pise da sam jedina konekcija na tom macu a moguce su tri konekcije,pokusacu izbrisati profil od besne kobile i napraviti novi....moguce da tu nesto zeza
nije do toga a ista stvar se desava i sa bitkomnaneretvi promenili su portal.php u portal_update.php a player jednostavno ne povlaci taj request nego i dalje portal.php
Izvinjavam se za dva slicna posta molim admine da izbrisu gornji post....I izvinjavam se salezliju sto sam naporan....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.02.2020
Poruka
26
Is it possible to make the device and serial available in the added server and not in the main menu? So we can choose different device for each server.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
Vidim da si dodo xpcom.common.js da povlaci pravilan php request ali i dalje mu salje isti zahtev portal.php umesto portal_locked.php isto tako na staroj verziji radi i panonica koja je starija verzija xtream panela a na obadve ove nove ne radi.....A sad sam testiro sa zdravom hranom radi povuce pravilan request ali ne pusta kanale iako pise da sam jedina konekcija na tom macu a moguce su tri konekcije,pokusacu izbrisati profil od besne kobile i napraviti novi....moguce da tu nesto zeza
nije do toga a ista stvar se desava i sa bitkomnaneretvi promenili su portal.php u portal_update.php a player jednostavno ne povlaci taj request nego i dalje portal.php
Izvinjavam se za dva slicna posta molim admine da izbrisu gornji post....I izvinjavam se salezliju sto sam naporan....
ima update ispravio sam to kao i ostalo vezano za ucitavanje stalker-a
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
ima update ispravio sam to kao i ostalo vezano za ucitavanje stalker-a
Svaka cast vuce listu samo tako ,nije mi htelo na bitki i na besnoj pokrenuti kanale samo sam otiso u settings i za sn stavio 0 i pokrenuo kanale bez problema .....iako to izgleda nije bilo do toga svejedno sta stavim za SN player automatski stavi svoj SN...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top