SF Vip plejer

Učlanjen(a)
04.03.2020
Poruka
8
Bilo bi dobro ako za m3u datoteke mogu imati račun .. ime računa i mesto za m3u datoteku .. tako da svaki put ako treba da ga pokrenete, nema potrebe da otvorite plejer

it will be good idea if for m3u files can have an account .. account name and m3u file location .. so every time if need to run it, no need open player
and locate the file and then load it .. so many steps .. thaanx
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Jos ako moze kad se klikne na "select genre" da grupe koje se pojave mogu se sortirati ... Player je super i ovako. Kanale (TV) se mogu sortirati ali ne i zanrove
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
kako se pokreće program?
kada kliknem na ikonicu sfvip player on pokrene neki extract apdejt i posle se ništa ne pojavljuje
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Pozz
Kod mene na playeru kada zelim da se sa jednog servera prebacim na drugi nece blokira ceo player samo se pojavi prozor na kojem pise Wai ili tako nesto i onda moram da ga ugasim i iznova ukljucim i onda odaberem zeljeni server.Meni to ne smeta ali nije lose pitati gde je problem
Inace vod kod mene radio sinoc bez problema ali kod brace ja nemam logos kanala u stvari nemam nigde logoe
 
Učlanjen(a)
22.02.2020
Poruka
9
Please,
1. how can disable "Check your internet connection...." start page, and open player on start?
2. how add volume control with mouse?
 
Natrag
Top