SF Vip plejer

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Nije SF plejer i skener da bi skidao liste :). Ukljuci program UrlHelper i cupaj :).
Videces da sve liste koji idu na mac adrese imaju playtoken. Takva lista kao m3u je neupotrebljiva, a plejer je stvoren zbog toga da ucita i taj playtoken :).

Pola nisam shvatio, al sada barem znam da se neda :)
Hvala na odgovoru. I opet, iako sam dosadan...Najlepsa hvala za tvoj skener. Iako je par godina nazad, jos uvijek odlicno cupa liste. Ja od njega ne micem, posto
imam slobodne ruke u vezi * pa samo dodajem pre i posle sta pretpostavljam da bi bilo...Imam jos nekih ideja da bi bilo, al mi je potpuno jasno da se vise ne razvija...
Al u tom trenutku mi je odlican. Neka jos dugo sluzi kao do sada, valjda ces i koji noviji dat nama obicnim "junacima" na raspolaganje.
Al iskreno, moram da komplet ekipi kazem, da je vasih stvari ogromno po drugim forumima. Cak i malo preradjenih. Recimo video sam tvoj skener, al u zutoj boji. Iako pise da je ista verzija kao kod mene u biti zadnja. 1.2.4 koliko znam da je zadnja...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Ko zna sta trazi nadje liste koje rade bez tokena naravno sa exyu .... ima ih .................. ;)

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Postojale su i postoje skripte koje rade slicne stvari, ali da se ne lazemo, ovaj player je najkompletniji po tom pitanju, e sad, ako bas ne otvori neki portal nije velika steta, barem portala ima u izobilju.
Poanta cijele price: koristite i uzivajte! :)
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Istina, ne otvori svaki panel, al kada radi radi. I na nekima listama otvori jedno 30% programa, ostalo file format error ili nesta slicno. Al radi super sa drugima, nema sta. Ne smemo biti skoti pa trazit nesta sto ne ide lako da se napravi.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
7
Задњих пар дана од кад сам скинуо програм, нисам могао нити једну листу да отворим. увјек је избацивао "failed". Данас сам са собом размишљам зашто другима ради а мени неће.... Угасим VPN и онда ради. Дали се још неком дешава исто?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Задњих пар дана од кад сам скинуо програм, нисам могао нити једну листу да отворим. увјек је избацивао "failed". Данас сам са собом размишљам зашто другима ради а мени неће.... Угасим VPN и онда ради. Дали се још неком дешава исто?
Poslat cu ti ja sad jednu listu sa exyu i mac...... probaj dobra lista.. za Salezli Player ... ubaci server i mac u Player
Pozdrav
 
Natrag
Top