SF Vip plejer

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sve sto ste napisali resava se podesavanjima u config fajlu......u skrivenom folderu,pisali smo vec o tome....
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
204
sve sto ste napisali resava se podesavanjima u config fajlu......u skrivenom folderu,pisali smo vec o tome....
Kao sto sam napisao, pokusao sam da resim u config fajlu u skrivenom folderu, editovao preko notepad++, ali posle zatvaranja i ponovnog otvaranja playera, otvori ga u malom prozorcicu (manje bitno), i resetuje sva podesavanja, tj. vrati na default.
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    12,2 KB · Pregleda: 93
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
isprati kada namestis u plejer setingu i ugasis plejer da li se menja u config fajlu....(true,false-on,off) trebalo bi kako ostavis prilikom pokretanja plejera da tako i bude.....

Ashampoo_Snap_2020.03.24_21h23m31s_005_.png
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
204
Korak po korak.. Podesim u podesavanjima playera sve, zatvorim player, otvorim config koji pokaze da je sve kao u podesavanjima, posle toga otvorim player, dobijem kao na slici 3 i izgubljena sva podesavanja, kao sto moze da se vidi na slici 4.

Bukvalno tako mi je od pocetka. Probao i sa update sa stare verzije, skinuo direktno novu, svejedno, kako god, uvek ovako..

Nije strasno, opusteno, par klikova i sve se vrati, ali ako moze da se namesti bilo bi dobro.. ;)
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    228,8 KB · Pregleda: 70
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    38,4 KB · Pregleda: 61
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    21,9 KB · Pregleda: 56
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    100,9 KB · Pregleda: 56
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nesto tu ne stima kod tebe..probaj tvoj config zameniti mojim (tvoj sacuvaj negde da mozes vratiti ako zatreba) podesavanja su ok osim lokacije za usnimavanje videa i slika ali nebitno je to da se promeniti...
 

Prilozi

  • Config.zip
    564 bajta · Pregleda: 68
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
204
Isto @boki71, otvorio mi je prvi put kada sam ubacio tvoj config po njemu. Kada sam zatvorio player i ponovo otvorio, sve je pogubio.. Cudno..
 
Učlanjen(a)
09.03.2020
Poruka
31
Do sada nisam imao takvih problema.
Da li i kod vas nakon učitavanja plejliste, morate prvo kliknuti na padajući meni, pa tek onda možete u pretragu?
Može li se fokus na polje za pretragu podesiti u config-u?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Isto @boki71, otvorio mi je prvi put kada sam ubacio tvoj config po njemu. Kada sam zatvorio player i ponovo otvorio, sve je pogubio.. Cudno..
Pogledaj da ti nije slucajno app folder ili mozda sam konfig fajl na read only, onda dzaba mijenjas postavke. Moguce je i da pokreces player kao admin, to ti je onda skroz drugi app folder. :)
 
Natrag
Top