SF Vip plejer

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
imas ott navigator jako fino radi :)
Da, vec se mjesecima pise da nedostaje player za win, evo covjek ga napise i sad je problem zasto nema verzija za android. Jbg, nije to bas kliknuti dva puta misem i evo ga. Za android vec postoje barem tri playera koji to isto rade, ne sad da neko mene pogresno razumije da ja sad nekog prozivam ili omalovazvam, ali ako hoces gledati listu na androidu vec postoji rjesenje, ovo se koristi za win i to mu je osnovna namjena.
Kako rece @blabetalo , malo strpljenja jbg, nije da se to ne moze gledati na androidu pa je frka.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Hehe, bravo, ovo su vec perverzije, ali ako se moze player dogradjivati i prilogodjavati da bude sto bolji i sa sto vise mogucnosti , zasto ne. :)
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Sve bolje i bolje. Eto kad se vec daju predlozi i kad se vec malo po malo unapredjuje ovaj odlican plejer moj neki mali predlog je da se ubaci pri otvaranju kanala sav onaj info sto se dobija sa tipkom O ali da se prikaze na ekranu samo kad se otvori odredjeni kanal. Mislim na to da se uz otvoreni kanal pojavi rezolucija i da pise npr. (sd 480 ili 576, hd 720, fhd 1080 ili 4k 2160), pa video format npr. (h264, mpeg, h265 hevc itd.), audio format npr. (aac, ac3, mono itd.) znate vec na sta mislim i ako bi jos te sve bilo onako u boji bilo bi extra. Kao npr. ako neko koristi simpletv (mislim da boki71 koristi) pa sad sto su odradili poslednje skinove (skin ws gold) e tako, na to sam mislio...

Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
05.02.2020
Poruka
72
Sve pohvale tvorcu ovog playera i što je ustupio na korištenje svim članovima!!!
Respekt!!!
 
Natrag
Top