SF Vip plejer

Učlanjen(a)
08.03.2023
Poruka
6
Radi na android plejeru, ali ne sa SFVIP-om.
kontaktirao sam svog provajdera i dao mi drugi port i sada EPG radi sa SFVIP-om. Hvala vam svima.
bilo bi sjajno kada bismo mogli da imamo punu EPG/listu kanala
 
Poslednja izmena:
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
U
SFVIP-Playerima x64 i x86 v1.2.7.50

neradi precica
CTRL+u

za unos linkova
----------------------------
u
SFVIP-Playerima x86 i x64 v1.2.7.49
Radi
 
Učlanjen(a)
14.07.2022
Poruka
61
Ja koristim SFVIP-Player-x64 i sve radi bez greske i problema,

Radi i SFVIP-Player-x86 zadnja verzija koju je objavio Salezli

a u njoj je kombimacija

yt-dlp 2023.02.17
i stariji
libmpv.dll
libmpv-2 dll

i ona radi bez greske ,sve radi u toj kombinaciji.
------------------------------------------------------------------------
Kada stavim zadnju verziju
yt-dlp_x86.exe_yt-dlp 2023.03.04
u SFVIP-Player-x86
i bilo koju kombinaciju da napravim sa
libmpv.dll
libmpv-2 dll
bilo koja verzija SFVIP-Player-x86 neradi ispravno ili radi iptv a neradi youtube .

Odradio sam i sve kombinacije koje si ti predlozio ali ni to nefunkcionise.
Hteo sam da uradim mali eksperiment (najbolji način da naučim) i iako nemam koristi od k86 verzije, pripremio sam vam jednu koristeći najnoviju 32-bitnu mpv biblioteku, najnoviju 32-bitnu it-dlp.eke i najnoviju 32-bitnu SFVIP plejer verzija 1.2.7.51 i dodao sam jednu od mojih mpv.config datoteka, koja primorava plejer da koristi hardversko ubrzanje (NVIDIA, ATI, Intel). Ako više volite softversko dekodiranje, kao što je podrazumevano, možete izbrisati moju datoteku i zameniti je datotekom koju @salezli uključuje u SFVIP Plaier. Mislim da trenutno radi besprekorno. Testirao sam sve vrste jutjub video zapisa, kojima je ranije nedostajao zvuk ili se nisu pravilno reprodukovali. Isprobao sam mnoge IPTV kanale i za reprodukciju i za snimanje. I delio sam to nedelju dana na svom protonskom pogonu. Ako želite, preuzmite ga sa deljenog linka i isprobajte ga, da vidite kako vam ide.

Original Text:
I wanted to do a little experiment (best way to learn) and although I have no use for the x86 version, I prepared you one using the latest 32 bit mpv library, the latest 32 bit yt-dlp.exe and the latest 32 bit SFVIP player version 1.2.7.51 and I added one of my mpv.config files, which forces the player to use hardware acceleration (NVIDIA, ATI, Intel). If you prefer software decoding, as it comes by default, you can delete my file and replace it with the file @salezli includes into the SFVIP Player. I think right now it works flawlessly. I tested all kinds of youtube videos, which before lacked audio, or did not play correctly. I tried many IPTV channels both playing, or recording. And I shared it for one week on my proton drive. If you want to, get it from the shared link and try it, to see how it goes for you.

 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
Hteo sam da uradim mali eksperiment (najbolji način da naučim) i iako nemam koristi od k86 verzije, pripremio sam vam jednu koristeći najnoviju 32-bitnu mpv biblioteku, najnoviju 32-bitnu it-dlp.eke i najnoviju 32-bitnu SFVIP plejer verzija 1.2.7.51 i dodao sam jednu od mojih mpv.config datoteka, koja primorava plejer da koristi hardversko ubrzanje (NVIDIA, ATI, Intel). Ako više volite softversko dekodiranje, kao što je podrazumevano, možete izbrisati moju datoteku i zameniti je datotekom koju @salezli uključuje u SFVIP Plaier. Mislim da trenutno radi besprekorno. Testirao sam sve vrste jutjub video zapisa, kojima je ranije nedostajao zvuk ili se nisu pravilno reprodukovali. Isprobao sam mnoge IPTV kanale i za reprodukciju i za snimanje. I delio sam to nedelju dana na svom protonskom pogonu. Ako želite, preuzmite ga sa deljenog linka i isprobajte ga, da vidite kako vam ide.

Original Text:
I wanted to do a little experiment (best way to learn) and although I have no use for the x86 version, I prepared you one using the latest 32 bit mpv library, the latest 32 bit yt-dlp.exe and the latest 32 bit SFVIP player version 1.2.7.51 and I added one of my mpv.config files, which forces the player to use hardware acceleration (NVIDIA, ATI, Intel). If you prefer software decoding, as it comes by default, you can delete my file and replace it with the file @salezli includes into the SFVIP Player. I think right now it works flawlessly. I tested all kinds of youtube videos, which before lacked audio, or did not play correctly. I tried many IPTV channels both playing, or recording. And I shared it for one week on my proton drive. If you want to, get it from the shared link and try it, to see how it goes for you.


Hvala ti na trudu i vtemenu i volji da pomognes.

Probao sam.
Radi lepo IPTV na SFVIP-Player-x86.v1.2.7.51 - HW (ovaj koji si ti spakovao).

Jedino mi neradi na primer ovog tipa , malo zahtevniji video


Crn je ekran kao dole na slici ,nema videa.

8kk2.jpg





Stavio si najnoviji
yt-dlp 2023.3.4.0

I skroz ti je OK ova dole
mpv.config datoteka
-------------------------------------------------
jedino sam promenio u tvojoj mpv.config

na
osd-color='#FF00FF00'

jer je mnogo preglednija ova gore boja na svim pozadinama nego

osd-color='#FFFFFF'
bela.
 
Poslednja izmena:
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
Pa youtube linkove ne možeš gladati ni na VLC playeru a kamoli na SFVIP playeru.SFVIP player nije za Youtube url linkove .Ma bilo šta da mjenjate u configuraciji u SF playeru ne radi ništa sa Youtube . Pa ima te Youtube pa gledajte na njemu.
Ne youtube , nego skoro svi video linkovi rade u SFVIP-Player-u.

Ovo gore sto mi pisemo u vezi youtuba i pokusamo sve radi u SFVIP-Player-u x64 i 6K i 8k.ako imas konfiguraciju koja moze to da pusti.


A u SFVIP-Player-u x86 radi 6K ali 8 K povremeno pravi problem ,tako da nemoras da se sekiras , posto si napisao to sto si napisao vidi se da nemas pojma o cemu se radi i da se nebi blamirao , ako neznas o cemu je rec ,onda pitas i postavis pitanje , a ne konstatujes i iznosis tvrdnje koje nisu tacne.

I da citas i pratis ovu temu unazad par strana video bi slike na kojima radi Youtube Video u SFVIP-Player-u i to u 6K i 8k rezoluciji.

radilepo-jpg.158882


8k1-png.158887
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Nevezano za ovu raspravu gore ....interesuje me da li u plejeru može da se "instalira " opcija "gledaj na TV" t.j. onaj znak Capture.JPG ...možda i sad može al ja ne vidim tu opciju .Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
Ne youtube , nego skoro svi video linkovi rade u SFVIP-Player-u.

Ovo gore sto mi pisemo u vezi youtuba i pokusamo sve radi u SFVIP-Player-u x64 i 6K i 8k.ako imas konfiguraciju koja moze to da pusti.


A u SFVIP-Player-u x86 radi 6K ali 8 K povremeno pravi problem ,tako da nemoras da se sekiras , posto si napisao to sto si napisao vidi se da nemas pojma o cemu se radi i da se nebi blamirao , ako neznas o cemu je rec ,onda pitas i postavis pitanje , a ne konstatujes i iznosis tvrdnje koje nisu tacne.

I da citas i pratis ovu temu unazad par strana video bi slike na kojima radi Youtube Video u SFVIP-Player-u i to u 6K i 8k rezoluciji.

radilepo-jpg.158882


8k1-png.158887
blind: hvala na informaciji , da rade savršeno lp
 
Natrag
Top