SF Vip plejer

Učlanjen(a)
25.09.2021
Poruka
1
Salezli,

Thank you very much for this application, works awesome. I need your help
I am using mac portal and i cannot load episodes that are in VOD section. Can you enable loading episodes in VOD too. please that will be great help
 
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
16
Da li ćete uvesti u player gledanje propuštenih emisija?
Ne razumem se previše ali logika mi govori da praćenje programa unazad je "server feature".. Ne može player da ti izvuče stvari iz prošlosti ako ih server ne čuva.. Serveri strimuju uživo, jedino bi možda pomoglo da ostaviš player da snima strim (i da se strim ne prekine) dok si odsutan pa onda kad se vratiš kući da odgledaš ono što je snimljeno lokalno, na tvom hard disku??
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
Nije to to...imam tu opciju na par listi i radi na tivi mate..dakle omogucuje server

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
16
Nije to to...imam tu opciju na par listi i radi na tivi mate..dakle omogucuje server

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Nema to svaki server. Mozda postoji opcija u servisu (stalker, naprimer?) ali oni koji su ga postavili ne moraju da tu opciju i ukljuce ako zakljuce da im nije potrebna.
 
Učlanjen(a)
07.05.2010
Poruka
1
SFVIP player v1.2.1.68 x64 kada su u pitanju VoD i Serije sa velikim brojem filmova/serija prikaze samo 546 prvih (npr. 546 od nekoliko hiljada)-ima li neko slican problem, ima li rjesenje?
 
Natrag
Top