SF Vip plejer

Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Jasno je da je ovo sve individualno kako kod koga pa kod nekoga rusi a kod nekoga ne. I meni se to desavalo ranije.

Evo sad ova posednja verzija kod mene sve savrseno radi a imam win10x64. Cak mi se cini i da je bolji kvalitet slike na svim kanalima, posebno FHD/4k gde je sve perfektno.

Jos jednom svaka cast @salezli.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Jasno je da je ovo sve individualno kako kod koga pa kod nekoga rusi a kod nekoga ne. I meni se to desavalo ranije.

Evo sad ova posednja verzija kod mene sve savrseno radi a imam win10x64. Cak mi se cini i da je bolji kvalitet slike na svim kanalima, posebno FHD/4k gde je sve perfektno.

Jos jednom svaka cast @salezli.
Bice da je tako imam win10x64. Sacekao sam nakon ovih komentara da se plejer rusi, pokrenuo sam abdejt. Na prvu ruku cini mi se da plejer otvara brze i liste i kanale.
 
Učlanjen(a)
19.08.2014
Poruka
29
I kod mene crash-uje novi update. Mislim da se ovaj ruši najviše dosad . A i antivirus "ubi" sa iskačućim prozorima. Napravio sam barem deset "exclusions" u Win defenderu vezanih za SF Vip player. :D
No, plejer je i dalje ubedljivo najbolji koji sam u svom početničkom korišćenju svega ovoga video i isprobao. I potpuno mi je fascinantno kako SF player otvori neke liste i macove koje nijedan drugi plejer neće. I ne sumnjam da će i ovo da se sredi.
Tako da, svaka čast i keep the good work. :)
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
U vezi "rušenja" SFVIP playera, i kod mene se zadnje dve tri verzije ruše ali sam uradio sledeće:
obrisao sam folder LOGA , tamo gde je instaliran SFVIP player, odnosno uradio CUT i PASTE na neko drugo mesto.
Bez tog foldera i naravno bez sličica accountsa , player normalno radi.
To sam isprobao dva puta sa novim instalacijama i brisanjem instalacionog i "skrivenog" foldera i potvrdio sam da sa slikama accounta neće !
Ustvari dozvoli mi dve tri sličice accounta ali onda npr . kod četvrte blokira i samo imam prazan ekran ili "rušenje"

Kome se ruši neka pokuša obrisati privremeno folder LOGA i posle ga vrati ako mu nije to rešilo problem.

Djeluje malo bezveze ali kod mene radi samo bez učitanih sličica accountsa ...
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2012
Poruka
50
sa novim updateom se kad uključiš vpn sve ruši, nema ni kanala nema ništa
kad izključiš vpn opet vidiš
 
Natrag
Top