SF Vip plejer

Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
molim pomoc, sfvip player 1.2.1.17 ponovo kao pre nekoliko nedelja mi pravi crash u akauntima, skoro svi akaunti (macovi) nisu sa 3 reda (name,adress,mac nego sa 4 red i neprpoznatljivo i kad otvorim neki akunt pise kao object reference database i ne otvara se akaunt, kada izbrisem taj akaunt i sledeci koji je bio dobar pre nekoiko sekundi, odmah se pretvoru u akaunt sa 4 reda i ne moze da se otvori, molim za pomoc
Vratis se na verziju koja je radila i "Ne diraj ako nije pokvareno":) U svakom slucaju je bolje imati poseban "test" folder u koji stavis novu verziju i testiraj do mile volje.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Vratis se na verziju koja je radila i "Ne diraj ako nije pokvareno":) U svakom slucaju je bolje imati poseban "test" folder u koji stavis novu verziju i testiraj do mile volje.
ma to je lako reci, ja imam dve , pa cak i tri verzije, ali kad pokrenem bilo koju isto se desava, cak i config accaunt imam posebno, u settings setiram da ide na drugo mesto (ne u c:user...), ali opet isto, on valjda pamti nesto i odmah povuce akaunte i opet ne valja i tako se vrtim u krug...znaci ne mofu za savku verziju da stavim razlicite akaunte, on ih odmah povuce kad otvorim prvu verziju...sad sam stavio 1.2.0.99 verziju i ubacim akaunte koje cuvam posebno, u prvom momentu je sve u redu, a posle par minuta isto (pokazuje mi tu poruku object reference database), svi akaunti su kad odem u edit, sa 4 posebna reda, ne kao sto je ispravno da bude: name, adress i mac.Ovo mi se desava vec drugi put, pre tri nedelje je salesli napravio update, ali ne znam sta se sad opet desava. Ako salesli procita ovo molim ga da reaguje izbaci neki update da se to popravi, hvala puno
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
ma to je lako reci, ja imam dve , pa cak i tri verzije, ali kad pokrenem bilo koju isto se desava, cak i config accaunt imam posebno, u settings setiram da ide na drugo mesto (ne u c:user...), ali opet isto, on valjda pamti nesto i odmah povuce akaunte i opet ne valja i tako se vrtim u krug...znaci ne mofu za savku verziju da stavim razlicite akaunte, on ih odmah povuce kad otvorim prvu verziju...sad sam stavio 1.2.0.99 verziju i ubacim akaunte koje cuvam posebno, u prvom momentu je sve u redu, a posle par minuta isto (pokazuje mi tu poruku object reference database), svi akaunti su kad odem u edit, sa 4 posebna reda, ne kao sto je ispravno da bude: name, adress i mac.Ovo mi se desava vec drugi put, pre tri nedelje je salesli napravio update, ali ne znam sta se sad opet desava. Ako salesli procita ovo molim ga da reaguje izbaci neki update da se to popravi, hvala puno

molio bih @salezli da pogleda screen od greske koja mi se javlja na sfvip player
 

Prilozi

  • sfvip account crash.jpg
    sfvip account crash.jpg
    48 KB · Pregleda: 124
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
pomešao si babe i žabe
u user/pass account ne ide takva adresa servera
ta adresa je za mac account
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
pomešao si babe i žabe
u user/pass account ne ide takva adresa servera
ta adresa je za mac account
ovaj screen shto sto sam poslao je od adresa koje sam ja stavio kao mac accounte, ali su nekom greskom pretvoreni u ovu sliku koju ja shaljem pa kad hocu da ih otvorim onda dobijem poruku object reference database, a kad odem u edit accounta dobijem taj screen sto sam poslao, sa 4 reda, znaci sa userom i paswordom, a ja ih nisam kreirao, iako sam ja prethodno kreirao mac acoount sa tri reda (ime,server i mac adresa). toj je problem kod mene, nisam ja pomesao nista, ja sam napravio accounte za macove koji su uredno radili a sada ne rade, zato sam poslao screen i molim za pomoc, jednom je pre par nedelja bilo nekih gresaka i @salezli je napravio update (ovo mi se po drugi put u dvadesetak dana javlja).hvala puno
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
ma to je lako reci, ja imam dve , pa cak i tri verzije, ali kad pokrenem bilo koju isto se desava, cak i config accaunt imam posebno, u settings setiram da ide na drugo mesto (ne u c:user...), ali opet isto, on valjda pamti nesto i odmah povuce akaunte i opet ne valja i tako se vrtim u krug...znaci ne mofu za savku verziju da stavim razlicite akaunte, on ih odmah povuce kad otvorim prvu verziju...sad sam stavio 1.2.0.99 verziju i ubacim akaunte koje cuvam posebno, u prvom momentu je sve u redu, a posle par minuta isto (pokazuje mi tu poruku object reference database), svi akaunti su kad odem u edit, sa 4 posebna reda, ne kao sto je ispravno da bude: name, adress i mac.Ovo mi se desava vec drugi put, pre tri nedelje je salesli napravio update, ali ne znam sta se sad opet desava. Ako salesli procita ovo molim ga da reaguje izbaci neki update da se to popravi, hvala puno
Zaviri ovde na svom PC pa pogledaj kako su upisani "Accounts iptv" C:\Users\tvojpc\AppData\Roaming\SFVIP-Player
 
Učlanjen(a)
13.02.2020
Poruka
3
Instalirana verzija 1.2.1.5 Prilikom pokusaja da napravim nalog za m3u listu (dosad koristio nalog za mac) plejer se gasi. Lista je ispravna i uredno radi u VLC-u. Probao sam i promenu imena,ali opet isto.....plejer kao krene da ucitava listu i odmah se gasi. Kako resiti problem?
ta verzija meni sada radi savršeno
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
pre nego pocnete da se zalite na bilo kakve neispravnosti (bagove) na plejeru, proverite koja vam je verzija windows/a.. da li je to x86 ili x64, kad utvrdite koja je verzija windowsa, onda tu verziju plejera koristite.....ne postoje slucajno dve verzije plejera .....
 
Natrag
Top