SF Vip plejer

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
Znaci ipak nije moj reboot kompa kriv :)
Jutros mi nesta prckali oko struje pa nestalo struje. Pogino kompjuter u milisekundi.
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
@salezli
Funkcija PiP je meni jako korisna, predlog: da li se može nekako unapred odrediti veličina tog prozora ? on je otprilike po default-u 1/4 ekrana.... jel može odmah po pokretanju biti npr 1/8 ekrana ? i da se bira pozicija gde će se otvoriti ?
kod pokretnja novog SFVIP playera on ide na isto mesto... gore desno ...
nadam se da nisam zakomplikovao pitanje ...

znači ovako nešto >>>PIP.jpg
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
912
@salezli
Funkcija PiP je meni jako korisna, predlog: da li se može nekako unapred odrediti veličina tog prozora ? on je otprilike po default-u 1/4 ekrana.... jel može odmah po pokretanju biti npr 1/8 ekrana ? i da se bira pozicija gde će se otvoriti ?
kod pokretnja novog SFVIP playera on ide na isto mesto... gore desno ...
nadam se da nisam zakomplikovao pitanje ...
poziciju i velicinu mozes da menjas sam, u donjem desnom uglu imas resize grip za mouse, a pomeranje left mouse down na player i pomeras gde zelis.
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Hvala na odgovoru , znam za to... nego sam mislio da odmah u startu imam željenu veličinu PiP.
 
Učlanjen(a)
23.12.2019
Poruka
8
Svaka cast majstoru ,,Salezli,,Boki71, i svim ostalim koji su dali svoj doprinos Saletovom ,,chedu,, ovom fntasticnom plejeru, ziiiiveliiiiii...
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Ja koristim SFVIP player na jednom laptopu sa Win8.1 Pro 64. Radi perfektno i stabilno , proveri instalaciju , hardver...
 
Natrag
Top