SF Vip plejer

Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
20
Pozdrav svima,

Ovim putem zahvalio se i ja salezli-ja na toliki trud posto koliko vidim to je kod i kod i neprospavanih noci, koji je koder zna sta hocu reci ...
Vidim ponekad na nekoj listi ucita lista i onda ne reproodukuje kanal, pa me samo interesira jeli to sto nemoze da se stigne nekako do play token ili je nesto drugo u pitanju.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
pozdrav
jel moze da se povecavaju imena zemlje i kanala ...
na playlist width samo ram od playlist se povecava imena zemlje ikanala isto stoje
ako mze mala pomoc hvala
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
374
Pitanje...Da li je moguce implementirati chromecast? Da obrazlozim pre brisanja. ;) Dobio sam jednu listu - MAC i samo je ovaj plejer otvara. Probao sam i u STB Emu i u OTT Navigatoru i dobijam poruke da je STB blokiran i sl. Samo je ovo cudo od plejera otvara bez problema. Za chromecast pitam jer imam (pretpostavljam da nisam jedini) stari PC koji nema wifi i ne znam kako drugacije da "bacim" sliku sa PCa na android box osim preko chromecasta. Pa eto, pitanje...moze li se...Hvala.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
@salezli mozes li da pogledas zasto clientlink nemoze da se otvori preko validnog maka.
U/P iz istog maka radi OK kao m3u lista.
lijep pozdrav
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Imam osjecaj da se zadnja vremena malo vise servera ne otvara. Ili otvori, al ne pusta programe. Kada stisnes za info, pise max conn:1
active connections:0. Verovatno su serveri nesta promenili dodatno.
 
Natrag
Top