SF Vip plejer

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Ako nesto zapne ili ne ide pisite ovde u temi.
Plejer je maksimalno "izmaltretiran" dok smo ga testirali. Pretrpeo je mozda 10-tak izmena da bi dosao u ovakvoj formi kako je sada.
Mi davali predloge (najvise boki) salezli realizuje, onda salezli odradi pa mi ponovo neki predlog.
Zajednicki rad :beee:

PS. Plejer moze da ucita i mac adrese sa klasicnih ministra stalkera (stalker_portal/c), ne na sve delimicno na neke.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako nesto zapne ili ne ide pisite ovde u temi.
Plejer je maksimalno "izmaltretiran" dok smo ga testirali. Pretrpeo je mozda 10-tak izmena da bi dosao u ovakvoj formi kako je sada.
Mi davali predloge (najvise boki) salezli realizuje, onda salezli odradi pa mi ponovo neki predlog.
Zajednicki rad :beee:

PS. Plejer moze da ucita i mac adrese sa klasicnih ministra stalkera (stalker_portal/c), ne na sve delimicno na neke.

recimo neznas da je veceras uradjena i zastita preko id racunara,ono sto sam trazio.... :beee: .....ja probao i funkcionisalo a onda prelomili...... :beee:

Ashampoo_Snap_2020.02.11_23h53m38s_016_.png
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
svaka cast na playeru, ih sta se jos tamo krije : Beee:: Beee:: Beee:: Beee:: Gl_sigh:: Gl_sigh:
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
37
Amazing work as always and kudos and respect to our good friend and brother Salezli :)
Thank you so much my good friend for sharing this very useful player :)
Much appreciated
 
Natrag
Top