SF Vip plejer

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Dok je Sale to video (ili kad vidi), brzo ce on to napravit ja mislim. Jos uvijek je isao naprijed, a ne nazad :)
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Зашто ми плејер пушта канал ограничено време? Не може да се гледа нормално било шта, некад је то мање од минута, некад неколико минута.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
653
Зашто ми плејер пушта канал ограничено време? Не може да се гледа нормално било шта, некад је то мање од минута, некад неколико минута.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
A dali ti u nekom drugom playeru taj isti kanal radi normalno ili..., daj nam usporedbu.
 
Učlanjen(a)
27.02.2011
Poruka
2
Pozdrav svima, ima li neko ideju šta je u pitanju, "domaći" portal/i iz okruženja su u pitanju, pre puštanja proverim nema aktivne konekcije. Kada pustim preko SFVIP plejera, radi kanal tačno minut a nekada je i ono loading failed, kada isto pustim preko turskog plejera v4 radi različito dugo ali duže od Saletovog plejera tj. ne prekida se posle minut a nekada se ne prekine uopšte ? U slučaju oba plejera ponovnim klikom na isti ili drugi kanal nastavlja se puštanje. Da napomenem da ovoga nema sa stranim portalima.
Da odgovorim samom sebi. Radilo se o jednom programu (IPFS Desktop) koji je pravio diskretne probleme u sistemu, da li sam ili u kombinaciji sa nečim drugim ne znam. Prvenstveno je pravio problem nekim (?) USB uređajima, to sam shvatio kada su se javili čudni momenti sa štampačem i skenerom. Kako mi net ide preko usb wifi adaptera otuda uticaj i na IPTV i ako nisam primetio probleme prilikom surfa.
Eto, ako se nekome javi sličan problem sa prekidanjem reprodukcije kanala a da nije do lista, da proveri programe u pozadini.
 
Učlanjen(a)
16.05.2020
Poruka
13
This player is not playing channels from this server. Please check.

Kod:
 http://line.yo-ott.com:8000/c/
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top