SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Pozdrav svima, ima li neko ideju šta je u pitanju, "domaći" portal/i iz okruženja su u pitanju, pre puštanja proverim nema aktivne konekcije. Kada pustim preko SFVIP plejera, radi kanal tačno minut a nekada je i ono loading failed, kada isto pustim preko turskog plejera v4 radi različito dugo ali duže od Saletovog plejera tj. ne prekida se posle minut a nekada se ne prekine uopšte ? U slučaju oba plejera ponovnim klikom na isti ili drugi kanal nastavlja se puštanje. Da napomenem da ovoga nema sa stranim portalima.
jednostavno, gleda onaj ko je tu listu i platio... treba da proveris da li je neko već nakačen, odnosno koliko je toj mac adresi dodeljeno konekcija
svaki player manje-više isto radi... razlike su minimalne. naravno osim u izgledu... to sto se tebi dešava ne moze da ima veze sa bilo čim drugim, osim sa limitiranim brojem konekcija
 
Učlanjen(a)
23.04.2020
Poruka
4
Radi to odavno.
Ovako za deviceUser
Pogledajte prilog 125433

deviceMac, &uid je neki broj
Pogledajte prilog 125435
Pozdrav i oprosti zbog neugodnosti, možete li mi pomoći? Pokušavam učiniti da sljedeći url djeluje poput m3u da ga koristim sa SMART IPTV programom na samsung TV-u koji imam i ne radi ... Recite mu ... bilo koja moguća kombinacija za koju mislite da bi mogla djelovati, recite mu ... stvarno sam vam zahvalna ... hvala vam puno ... moj url je
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Pozdrav i oprosti zbog neugodnosti, možete li mi pomoći? Pokušavam učiniti da sljedeći url djeluje poput m3u da ga koristim sa SMART IPTV programom na samsung TV-u koji imam i ne radi ... Recite mu ... bilo koja moguća kombinacija za koju mislite da bi mogla djelovati, recite mu ... stvarno sam vam zahvalna ... hvala vam puno ... moj url je

Ovisno ako je lista uopste podrzava i validna. Trebalo bi proverit prvo ako ste je skinuli sa neta. Obicno ne rade, al nije pravilo.
 
Natrag
Top