SF Vip plejer

Učlanjen(a)
12.10.2014
Poruka
9
Osobno ne koristim niti jedan od ovih playera ali svaka cast za @salezli , vidi se da je profesionalno odradjeno i da je ulozen povelik trud u razvoj ovog komada softwarea.
Mala sugestija, ako je moguce zbog programskog okruzenja u kojem je player pisan, mozda bi se mogli dodati Tool types na one covjeculjke u meniju tako da ekipa zna kada dodje misem iznad ikonice: "Aha, ovo je za mac liste, ovo je za u/p ....."
Inace, slazem se sa @torpedo , jbg dok su postojali playeri samo za android bilo je: kad ce player za win? Sad kad se pojavio opet pitanje: je l' moze ovo na android? :confused:
Takvi i slicni komentari su mi malo...
ne znam. :( Traziti dlaku u jajetu mi nema nekog smisla ali ...
Prepoznao sam se u ovom postu. Namjera mi nije bila zajebavanje, nego upravo suprotno. Sugestija tvoraca playera je da što više prijedloga, ideja, pa i sugestija običnih članova, neznalica poput mene, dođe do njih kako bi eventualno ispravili bugove koji zasigurno postoje (bar sam ja tako shvatio). Samo sam uočio da je zaista šteta da player koji je puno jednostavniji, pregledniji, bolji i brži, samim time i učinkovitiji ne zaživi na android OS. Stb_emu je ništa pred ovim playerom. Ako je moje zapažanje shvaćeno kao provokacija, zaista se ispričavam kolegi kljukiju i svima ostalima koji su doprinijeli razvoju ovoga čudesnog playera. Živi mi i zdravi bili:)
 
Učlanjen(a)
18.03.2019
Poruka
25
Prvo bravo za player!!
iz pocetka radilo normalno sad kada dodam portal i mac nece uopste da ucita listu
isto tako nece ni da ucita liste koje sam do skoro gledao a rade i dalje provjereno
sta se moglo desiti? win 7 je u pitanju
 
Učlanjen(a)
29.12.2016
Poruka
15
meni radi super nemam exyu ali ima sporta hvala za player win.10
 

Prilozi

  • 20200213_230414[1].jpg
    20200213_230414[1].jpg
    106,7 KB · Pregleda: 44
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
6
Rešio sam novu verziju na win7 32-bit, pa da podelim sa vama.
Raspakuje se aplikacija i pokrene pa zatvori.
U search ide %appdata% i uđe se u Roaming i u folderu plejera se obriše json fajl, kao što piše ovde
Zatim se ponovo pokrene plejer i upisuju se podaci i sve radi.
Ako vam već ne radi, pobrišite sve u vezi sa plejerom, znači folder plejera i folder u Roamingu (C:\Users\XXX\AppData\Roaming\SFVIP-Player) , pa onda ide ova procedura.
Hvala autoru plejera!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.04.2010
Poruka
34
Kod mene radi super,jos kada bi imao EXYU bilo bi jos bolje.
U svakom slucaju pozdrav za ekipu.VELIKI STE KRALJEVI.
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
63
pozdrav ljudi, pitanje, probao na plejeru neke liste, pa se dešava da tv kanale otvara a filmove (vod) sekcija otvara? do čega je to?
 
Natrag
Top