SF Vip plejer

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Za neke liste vazi pravilo da se Vod i serije mogu gledati ako vlasnik liste odobri ....
mada ... ocekujem da kompetentniji odgovore na to pitanje.... jer i meni nedostaju serije iz jedne takve liste od pre 10 ak dana.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2009
Poruka
275
Pozdrav,plejer ne povlaci listu serija koja nije u sklopu VOD-a ,za sada je tako mozda se u buducnosti resi,ima servera gde se nalazi sve u VOD paketu i to ide logicno,a i ovo je odlicno i sve pohvale za ulozen ogroman trud na izradi istog,serije gledajte u STB-emu,kao i vracanja odredjenih kanala,naravno ko ima mak koji radi u istom.
 
Učlanjen(a)
14.10.2019
Poruka
17
Is it possible to change the config location? If it is possible then it'll be very handy to keep the player in the cloud so that all the devices get updated player and accounts. Also please show the account expiry date under the account name just like the old versions if possible. I know I can see the info by pressing "A" key but it is helpful to show at least the expiry date under the account name.
 
Učlanjen(a)
31.03.2020
Poruka
4
Odličan player! Jel ima bilo što slično za android ? Imam stari mxq 805 jedino OK radi perfect player i stbemu al samo sa ruskim custom rom koji je na android 4.4 ali daleko je to od spitv.

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.545
Sad sam malo cackao oko ova 2 servera

portalpro i userstream

Kad ubacim server i mac dobijem Live i Vod .....................

ako ubacim
server
user
pass
dobijem Live,Vod,Series
znaci ubacio mac adresu imam Live i Vod .......... od iste te mac adrese uzeo user i pass i dobijem Live,Vod,Series

PORTALPRO.png

USERSTREAM.png

mozda da probate od vaseg servera i odredjene mac adrese tj. uzmete user i pass da bi imali Series.................

Pozdrav
 
Natrag
Top