SF Vip plejer

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.105
Citam temu i moram reci svaka cast @salezli.
Vidim dosta ljudi se muči sa config fajlom.
Sta mislis da stavis validator, koji ce javljati koja ce javljati u popup window koja linija config-a ima gresku, ako možeš.
Ne znam jel config vezan za interne mvp opcije ili neke tvoje defininisane opcije?
Lp
 
Učlanjen(a)
24.01.2020
Poruka
26
Losmij legendo, pošto ne mogu privatno da ti pošaljem poruku, malo cu oftopic samo napisati veliko
HVALA. Naime koristim tvoj skener pa eto uz pomoc dobrih ljudi uspjevam pronaci kakve takve macove ;)
Ako ti se koji put štucalo, nemoj zamjeriti.
LP
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
videcemo sta ce reci salezli ali u mvp configu koliko ja primetio nemoze se menjati mnogo toga osim stvari vezanih za sam mvp......ja recimo koristim za pretragu kodova boja i jos ponesto jedan program koji je salezli postavio u vip delu jos na samom nastanku podloge za ovaj sf plejer to jest mvp ....

Ashampoo_Snap_2020.04.16_15h08m09s_008_.png
 

Prilozi

  • Glow config.zip
    273,6 KB · Pregleda: 48
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
mogi biti toliko slobodan da to odgovorim umesto njega...mesecima unazad smo ga i mi terali na isto medjutim decko jednostavno nece i uvek je njegov odgovor bio da to ne radi zbog para....i ovo sto je stavio btc donaciju je bilo iz zajebancije koliko sam ja upucen......

uvek sam bio protivnik bilo kakvih donacija ali u ovom slucaju ja bi prvi donirao ovako nesto ,jer znam kako je sve to nastalo koliki je rad,trud i znanje ulozio sprovodeci nase ideje i zamisli ali decko jednostavno nece....a voleo bih da se predomisli po tom pitanju i on
Slazem se sa bokijem71 i da dodam rado bih dao moj skromni doprinos za Saletovo zalaganje i nadasve zelju da nam svima omoguci ovako dobar player.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Besatv je isto nesto morala da menja. Po moje je presla na nesta novo, jer kada nadjes mac, fino kaze sfp not valid. Super. Eto gde nas dovede masovno objavljivanje macova :(
Sve se menja, dosta prolazi. Ona poznata od Surde - A sad adijoooo.
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2009
Poruka
48
Lutam nešto internetom i tražim neki program za editovanje m3u lista. Hteo sam u jednoj listi ubacim kategorije i EPG. Kad naletim na SFVIP Pleyer i sve na turskom. Gledam šta je ovo?
Au bogte mazo, pa ovaj krade i hvali se time.


Predlažem Saletu da ubaci jedan mali kod u plejer.

using System;
using System.Windows.Controls;
using System.Windows.Selfdestruct

namespace sfvip_player
{

public class GeneratedInternalSeldestruct()

{
if (this.listName.Text = "GÖZLEMCİ")
{
this.exitBtn.Visible = false;
this.comboALtF4.enable = false;
this.InitializeComponent.Selfdestruct();
}
}
}
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
danas sam dobio dve poruke vezane za config.......ajmo da razgranicimo ko nezna......

U skrivenom folderu na lokaciji C:\Users\vas racunar\AppData\Roaming\SFVIP-Player nalaze se dva fajla jedan sadrzi podatke o accoutima (ime liste,adresa portala,mac....)

1.png

dok drugi fajl config.json sadrzi vasa setting stelovanja i jos ponesto (recimo velicina prozora ,jacina zvuka.....)

2.png

a sasvim druga stvar je config fajl vezano za mvp plejer a koji se nalazi u folderu gde i exe fajl plejera i tu se mogu stelovati stvari vezane za mvp plejer koji je sastavni deo ove aplikacije SF iptv player......

3.png

cisto da ne brkamo jedno sa drugim.......
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
hvala za player svaka cast @salezli.
pozdrav jel moze nekako tasteri za daljinski manuelno da se podese
radi rastura .. jos kad bi vrteo sam automatski macove tobi biloperfektno..
sve adrese macovi koji su me blokirali na blustaks sve rade :dance2:na sfp
 
Natrag
Top