Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
You hit us...We hit you!

Operišemo po forumima

Pravila i Tutorijali Foruma
Pitanja i Predlozi u vezi Foruma
Muzika
Programi
Video igre
Razno
Mobilni telefoni
Majstorska radionica
Srednja škola
Fakulteti
Društvo i Nauka
Kulinarstvo i Gastronomija
Sport
Točkovi
Zdravlje
Aktuelnosti
Gradovi
Reality shows
Svet i putovanja
i naravno SF Banka

Molimo da ne pokušavate da nam oduzimate resurse jer ćemo u protivnom morati da vas eliminišemo...:buba::buba_phone::assassin::bomb::gun:tommytrinititelephone:dirol:vinsent

I ja sam biznismen ,nisam kriminalac...to_keep_order:hi2:
Capo di tuti capi :big_boss: će za sada ostati anoniman
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
:yea: :yea: :yea: :yea:

Najzad neko da se seti da pomene i nas, čestite bizmismene iz kraja .... Nego kad će registracija da se učlanim, a? I bez mnogo otezanja da ne bih morao da ....

Dirty-Harry-movie-16.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ma tiću...kakva registracija samo ulazi na stražnja (khm ,da ne mislite guzna ,d' prostiš) vrata...
Sedi za sto i kaži lozinku da znamo da si naš
Prođi kroz kujnu
darkroom.jpg

Ovoj ženi ne moraš da se obraćaš i siđi u podrumče

Stišaj samo gramofon dok budeš silazio niz stepenice

jbt...a ko je zaduzen za spameraj?:???:who is the boss?

Kakav ti je to nameštaj? Bossa ne mogu da ti odam još uvek...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Ma,ne moras da ga obuvas,moze i takav,a bre...ko je gazda od sRama..ovaj od spama?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Nasmejao se jesam ali ne razumem kakvog spama...mi smo ozbiljni bizmismeni ovo nije spam...A tema je o ovoj sekciji čisto zato jer nam je blizu centar grada i pijaca...
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Nasmejao se jesam ali ne razumem kakvog spama...mi smo ozbiljni bizmismeni ovo nije spam...A tema je o ovoj sekciji čisto zato jer nam je blizu centar grada i pijaca...

Zar ne vidis kol'ki je promet u spam sekciji?A?Da organizujemo zastitu i da i' stitimo taaako dobro da moraju da nam daju..cek..
8%x7+21-*(3xs)<...vidis?!Kapis?:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ajde da se zezamo Ulukiora nalazi oruzje ulukiora nalazi pistolj ulukiora puca svugde i pogadja black wizarda i skida mu 25 HP
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa da...zato je pod naslov
You hit us...We hit you!
Ko želi da ga štitimo i nepodkrad...hoću reći nepodmićujemo mora da ovde priloži nešto.
U suprotnom ćemo mu posetiti trezor kad nam je ćef uz vizitku "Ovo ćemo uzeti kao vaš dobrovoljni prilog našoj skromnoj zajednici u vazdizanju"

Bleksone čeka te ekipa kod Viće u pabu
Kaman lec go
oldtimer-hochzeit-in-berlin-brandenburg.jpg


Ajde da se zezamo Ulukiora nalazi oruzje ulukiora nalazi pistolj ulukiora puca svugde i pogadja black wizarda i skida mu 25 HP

Ugasi tu Segu i kreni da uteraš (khm khm) ...dug
 
Natrag
Top