SF Kladionica - komentarišite

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ja danas 5/7 nije loše. Malo je manji odziv za ovo kolo, verovatno zato što sam ga i kasno stavio (petak popodne) :/

Što se mene tiče možeš da staviš kad hoćeš...meni treba ukupno 2 minuta da odigram...ostali bi mogli da se izjasne i zbog razmišljanja a i zbog vremena kad su slobodni...ali pretpostavljam da neće da škodi ako se ubuduće utakmice budu postavljale npr četvrtkom :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
1.093
i meni je trebalo 2 minute da ispunim mislim da nije prekasno postaviti u petak
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa to, manje utakmica manje razmišljanja, a ne kad odeš u kladionicu i pogledaš listu... pola sata ti treba samo da vidiš šta ima wacko2

Mada četvrtak bi bio dobar jer neko u petak i subotu može da bude sprečen da odigrao iz ko zna kog razloga...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
1.093
imaš pravo najbolje postaviti u četvrtak :)

ja isto ne volim puno razmišljati što više mislim to više wacko2wacko2wacko2wacko2 i onda baš ispadne da sam trebao odigrati kako sam i mislio na početku :roll:

 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne valja ni malo da se razmišlja...posle kad promašiš, hvatanje za glavu, psovanje, "Kako nisam malo bolje razmislio" :D ....
.... kockice nikako da se lože kako god da okreneš.... klasične kladioničarske muke :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Što se mene tiče, meni je svejedno. Subotom pre podne igram i jednu i drugu kladionicu, tako da... :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ja bi predlozio da se uvede jos neki tip,ovako stavis 1 ili 2 na favorite,lakse se pogadja,juce svi pobedili koji su trebali,osim Celsija,barem da se uvede 2+p i 4+,a sto se tice bonus poena,bilo bi najrealnije da ko pogodi prelaz dobije bonus poene,ali onda treba uvesti i 1-1,2-2,x-2 itd.
 
Natrag
Top