SF IPTV Plejer

Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
u principu ima tu josh dosta kanala koji rade i dalje, a generalno nikad mi nisu duze trajale liste...boki respekt :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Slažem se i ja - nema svrhe objavljivati liste u playeru kad će ih opet neki kreten povaditi i raširiti po netu. Uploaduj negde player sa listama pa deli na pp. Mada, ruku na srce, nekoliko lista veoma dugo traju iz one prethodne verzije playera. Seckaju i one al traju. Nikad neću prežaliti one balkanmedije :(
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
Daj postavi plejer sa domacim kablovskim kanalima, sport nisam zainteresovan da gledam, meni je bitnije ono "vazno je ucestvovati".

Ma zasto bi izbacivao trideset listi, izbaci dve ili tri kao u prvoj verziji programa, sa kablovskim kanalima i dosta je...bilo bi lepo kada bi nekako mogle da se zastite liste, ali ovako bezveze...
A za ostalo, ako hoce, neka se snalaze, neka traze, googlaju i slicno. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
Pozzz ljudii.... Ove liste su sad vec skoro gotove sve...preostalo jos par kanala koji shljakaju...jel moze neko da udeli neku domacu listu na privatno?? Hvala unapred svima i sve najbolje ..:)
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Uuu ja zaboravio za ovo. Evo ja se javljam da pomognemo onima koji nemaju, a dobro im je sluzio ovaj plejer. Imam neke liste (nemam mnogo ali i to je nesto) pa dacu ih da se stave u plejer. Samo kad bi Boki mogao da napravi da se ne mogu vaditi iz plejera i siriti dalje i unistavati ih. Ako mislite da mozemo ovo da uradimo, javite se ili ovde ili na PM.
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
IP-TV REMOTE

Ovo radi super.....

Evo jos malo da se poigrate sa plejerom.......Ako zelite da komandujete njime sa vaseg mobilnog android telefona.....

U racunaru skinite i instalirajte......

Kod:
http://iptvremote.ru/download/IpTvRemoteServerSetup.msi

a zatim i startujte aplikaciju.......

U gugle prodavnici na vasem android telefonu nadjite IPTV Player Remote i instalirajte.....Startujte ovu aplikaciju u telefonu i otvorite deo Serveri......

ABGWlL6.png


upisite ip adresu i port a mozete ih naci posto stanete u racunaru misem na ikonu remote asistenta koga startovali nakon instalacije.......

ImfM3f7.png


usnimite server kome dajete ime po zelji i mozete sada sa mobilnog da omandujete vasim iptv plejerom koji se nalazi u racunaru......

PIaWcyK.png


te4qM3F.png

Svaka cast na ovome ..

Sve sam odradio i podesio kako si objasnio, samo mi se javlja greska kad pritisnem KANALI na mobilnom(daljinskom), tad dobivam ovu gresku na displeyu mobilnog

0eNN4yV.png

Inace svi kanali u mojoj listi rade a ovako sam podesio:

Ro9hYte.png


i jos jedno pitanje:
kad hocu pogledati TV GUIDE nekog kanala uvek moram uraditi ova dva koraka:
Select kanala pa settings i opcija Match, tek onda se pojavi TV Guide
x9fzN5t.png


Da li mora svaki puta tako ili sam nesto preskocio ..
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
25.191
Ne radi vise ni jedan kanal ako neko ima nest od domacih kanala nek mi turi u private hvala...
 
Natrag
Top