SF Dump za VLC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pre par meseci ,od priatelja kome se i ovom prilikom zahvaljujem a koji posecuje ovaj deo foruma dobio sam jedan izuzetno kvalitetan program za gledanje TV Kanala.U medjuvremenu dosta stremova je popucalo pa sam se zainteresovao sta i kako se radi tim programom te da osposobim isti i stavim u funkciju.Sa malim naporom uspeo sam jednostavno u tome i dovoljan je samo Notepad ++ i poznavanje HTML-a kao i naravno streemovi za TV kanale...Takodje svako moze nadogradjivati ovaj alat i ubacivati zeljene programe po svom nahodjenju...Ja sam stavio u funkciju 120 programa i svi stremovi su dobri te je dovoljno imati samo instaliran u racunaru program VLC player....

Ovaj Dump za VLC sacinjava sledece TV programe (takodje dosta njih su izuzetno kvalitetni u HD rezoluciji) i to.....

92707396.png


Takodje napravio sam i alat za gledanje filmova koji su u zadnje vreme izuzetno popularni i uglavnom su novijeg datuma ,kao i par kanala za gledanje istih 24 sata.....

76296006.png


Kao sto rekoh potrebno je u racunaru imati samo VLC Plajer a nadogradnju mozete obavljati programom Notepad++...

:download:

filefactory.gif


Kod:
http://www.filefactory.com/file/4kegglb42t7h/n/SF_Filmovi_i_TV_kanali.rar
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
32
a gde se unose ti brojevi ??? moze detaljnije objasnjenje , hvala .. i nigde nema tog Dump -a ...
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Natrag
Top