Sex utroje - da ili ne?

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Trojka





Pomisao na zadovoljstvo koji predstavlja priključivanje treće osobe seksualnom odnosu ili praktikovanje grupnog seksa je fantazija koja se podjednako javlja u mašti kako muškaraca tako i žena.Muškarci najčešće maštaju o seksu sa dve žene u isto vreme,dok žene uglavnom sanjare o seksu sa dva muškarca.Želja za uživanjem sa više od jedne osobe u isto vreme se obično javlja u nekom periodu života,a kulturne inhibicije često utiču na to da se sprovede u delo.Međutim kad se donese odluka,stid biva prevladan što kao ishod ima otkrivanje novih vidova seksualnog uživanja koji su do tog trenutka bili nepoznati.

Voleo bih čuti Vaše komentare i mišljenje o ovome...?
smile3
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Moje mišljenje,pa ja sam u jednom postu navela da mi je mašta sex ali dve žene i jedan muškarac....nemam neko loše mišljenje o trojci što da ne :);)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
18.138
Bogami moraću da filtriram ove vaše poruke, ljudima počinju da "hvataju zazubice" wacko2 :(
 
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
2
Konacno naidjoh na najlepsu temu ;) .Sve je to super ali kako naterati devojku na to???
Ana zeleo bih da cujem tebe tj tvoje misljenje!!!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ja ipak više volim varijantu 1:1, bez tabua i granica bilo kog tipa... sve što oboma prija. :)
 
Natrag
Top