Sex - Tabu tema

Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Sve eventualne probleme vezane za ovu temu, "pročešljavam" i otvoreno pričam o njima jedino sa svojom dragom! Iako smo mi ovde samo slika i broj, ne vidim razloga zašto bi nekoga zanimale moje "aktivnosti u krevetu"...

Upravo to burazeru, nemam pojma ko si ti, nemaš pojma ko sam ja. Svako od nas ima neke svoje probleme, nedoumice, neizgovorena pitanja, a na ovakvim mestima, postavi ih bez straha da će se sudariti sa zidom nerazumevanja (sumanuti smeh; vrtenje glavom- c c c šta ti pitaš, pa gde živiš; kaorazumevajuće klimanje glavom)... Naravno, uz poneki nečasni izuzetak, SVI ovde, uz malo dobre volje, reći će ti šta imaju, bez eventualnih skrivanja svojih problema, nedoumica, nemih pitanja... Ma kako zvučalo egzibicionistički, ovo može biti i te kako terapeutski... Ako pogledaš istoriju mojih postova, otkako sam krenuo postovati (IB je za mene bio dete cveća), pa do danas- izuzetna evolucija od cca nedelje dana... Makar sad, žuč čuvam tamo gde joj je mesto, ne bljujem je naokolo, štono kažu pomažem time što ne odmažem...
Jesam li se isuviše razasr*o?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Upravo to burazeru, nemam pojma ko si ti, nemaš pojma ko sam ja. Svako od nas ima neke svoje probleme, nedoumice, neizgovorena pitanja, a na ovakvim mestima, postavi ih bez straha da će se sudariti sa zidom nerazumevanja (sumanuti smeh; vrtenje glavom- c c c šta ti pitaš, pa gde živiš; kaorazumevajuće klimanje glavom)... Naravno, uz poneki nečasni izuzetak, SVI ovde, uz malo dobre volje, reći će ti šta imaju, bez eventualnih skrivanja svojih problema, nedoumica, nemih pitanja... Ma kako zvučalo egzibicionistički, ovo može biti i te kako terapeutski... Ako pogledaš istoriju mojih postova, otkako sam krenuo postovati (IB je za mene bio dete cveća), pa do danas- izuzetna evolucija od cca nedelje dana... Makar sad, žuč čuvam tamo gde joj je mesto, ne bljujem je naokolo, štono kažu pomažem time što ne odmažem...
Jesam li se isuviše razasr*o?
Da, vidi se napredak, sve manje gorčine... :dance2: Ne kažem da ovaj vid "druženja" ne može da bude terapeutski i pozitivan sa stanovišta razmene ideja i iskustva, samo lično mislim da ljudi u suštini nisu iskreni, pa tako i ovde! Jer obično su na ovakvim mestima svi lepi, mladi, zgodni, pametni, bez problema i srećni, iako je drugačije! Zato je moj stav da pitanja u vezi seksa zadržim za sebe, eventualno baciti koji glupavo-šaljivi-meni interesantni post i sve okrenuti na zajebanciju...:)
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
pre nego pocnem nesto sa nekom ribom ispitam kakva su joj razmisljanja o sexu i sta voli a sta ne kasno je posle kad vec krenes neku pricu da saznajes neke stvari koje ti se nesvidjaju ili nesto sto ti obozavas da se njoj nesvidja znaci prvo se dobro upoznas pa onda krenes nesto
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
da, vidi se napredak, sve manje gorčine... :dance2: Ne kažem da ovaj vid "druženja" ne može da bude terapeutski i pozitivan sa stanovišta razmene ideja i iskustva, samo lično mislim da ljudi u suštini nisu iskreni, pa tako i ovde! Jer obično su na ovakvim mestima svi lepi, mladi, zgodni, pametni, bez problema i srećni, iako je drugačije! Zato je moj stav da pitanja u vezi seksa zadržim za sebe, eventualno baciti koji glupavo-šaljivi-meni interesantni post i sve okrenuti na zajebanciju...:)
наравно, много је лакше када имаш довољно храбрости и присуства духа да можеш да нађеш смешну страну проблема...
видиш, ја лично нисам у комуникацији са људима које знам баш 100% искрен, колико пута другари, који ме знају више од 2деценије, неки други присни ми, виде да ми нису све козе на броју, питају ме кој ми к***ц, одговарам , ма ок је глумим лудило, проћи ће ме...
овде, људи, овде нико ме не зна, никог не знам, ево 1000% искрен (не кажем да ћу и баш све о себи рећи, хм...)
елем, 35 година, рођен и живим у бг, радим у једној великој болници, на радиологији, за по мени недовољну плату...
задњих 9 година у браку, за који сам већ дуже време уверен да је жешћа животна грешка и који егзистира само захваљујући детету од 7год за коју сам свестан да смо најмање лоши родитељи...
толико о мојим савршеностима, касније ћу можда још...
 
Natrag
Top