Sex i razlika u godinama

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Ljubav i sex ne određuju godine već srce, strasti...

Da li ste vodili ljubav s osobom znatno starijom ili znatno mlađom nego što ste vi?

Kako je bilo?
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
To nije bilo skoro.......ali se sećam kao da je bilo " Juče ".....tako nešto se pamti......yes3

" Bilo je Super "......:yea::yea::yea:
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
ja sam trenutno u takvoj vezi ... decko je dosta stariji od mene i ta razlika u godinama uopste ne utice na nista prvenstveno ne na sex odlican je ...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
ja sam trenutno u takvoj vezi ... decko je dosta stariji od mene i ta razlika u godinama uopste ne utice na nista prvenstveno ne na sex odlican je ...

To je sasvim normalno.....mlađe žene radije stupaju u vezu sa starijim......nego sa vršnjacima ( vrlo retko )......yes3

Čak i kada su dosta stariji......" Ljubav ne bira trenutak ali ni godine "......yes3
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Svašta bi se moglo na ovu temu pisati i iz mnogo uglova kao i o svakoj temi iz čovekovog života.
Po meni počinje sve sa genima,pa odgojem,školom,doživljajima pre nego smo uopšte i mogli razmišljati na ovu temu.
Zašto sve ovo pišem,pa razlog je ovaj: kada imaš nepunih 16 g. i kada ti nevinost uzme žena od 42 g.-hvala joj na tome.Kada taj odnos postane svakodnevan dok njoj traje godišnji, kada posle tog ona odlazi u svoj grad ostavljajući zaljubljeno dete jer se vratila svojoj deci tog uzrasta,kad zaljubljeno dete sanja tu "tetu" i nevidi vršnjakinje oko sebe jer su one deca kojoj on ne pripada.Moglo bi se reći filozofija-ne stvarnost jer je život tao trajao dugo digo.
Mislim da je seks u tim kombinacijama zanimljiv sve dok završava na tome.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Mlađe devojke su uglavnom loše u krevetu. Uglavnom ne znaju kako i šta hoće ili brzo "izgore"..

Dok sa "starijim" to uglavnom nije slučaj.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ako bih već mogao da biram - izabrao bih stariju od mene. Jeste da je pile - pile,ali bomba je bomba...
MarkosNS - nije to baš sasvim tačna konstatacija... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sve moje veze se završavaju u roku od najviše godinu dana. Jurim devojke koje slave 18. rođendan, upadam na žurke, pokušam da obrlatim slavljenicu na brzinu, i onda provedemo lepih godinu dana, do njenog 19. rođendana! Posle toga mi nije zanimljivo, već je previše matora... :lol:
Šalim se, ali volim mlađe devojke, i uvek sam bio sa njima. Ove starije me brzo provale, ostavljaju me zbog mojih otrcanih fazona... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Zar su tu uopste bitne godine,:dntknw: da bi se o tome vodila rasprava...;) ako se na taj nacin dvije osobe privlace zasto bi uopste problem bile godine... Problem kod mladjih djevojaka je taj cim krenes one gotove :stupid:(bukvalno receno istopile se) a sa starijim, e to je vec nesto...:blush:
 
Natrag
Top