Server Nedostupan

Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
30
Posto mi se ovo ranije nije desavalo ( a i nisam ranije nesto puno skidao sa Rapida posto mi je Net bio malo sporiji,osim kad mi se bas bas gledao neki film ili mi je trebalo nesto hitno ) a sada imam paket od 512 ..

Skidam Assassin's Creed I .. Na 25-om fajlu mi se JDownloader zapucao sa ovom izjavom (Nastavio je da skida 26-ti btw): "The server 863.rapidshare is currently unavailable." Pa onda imam Wait Time od nekih sat vremena ..

Jel treba da budem zabrinut ? Ili neka skida ostale fajlove i dalje. smile3
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Posto mi se ovo ranije nije desavalo ( a i nisam ranije nesto puno skidao sa Rapida posto mi je Net bio malo sporiji,osim kad mi se bas bas gledao neki film ili mi je trebalo nesto hitno ) a sada imam paket od 512 ..

Skidam Assassin's Creed I .. Na 25-om fajlu mi se JDownloader zapucao sa ovom izjavom (Nastavio je da skida 26-ti btw): "The server 863.rapidshare is currently unavailable." Pa onda imam Wait Time od nekih sat vremena ..

Jel treba da budem zabrinut ? Ili neka skida ostale fajlove i dalje. smile3

Znaces kad pustis film....meni se to ne desava...ali i ne skidam filmove....to prepustam mom sestricu ....koji ima 20x brzu konekciju od mene.
Ja to nisam koristio ( nije mi trebalo ) ....postoje programi ciji je (pored ostalog) glavni zadatak da odrze stabilnost konekcije u toku download-a......pitaj G. Krizu......on resava krizne situacije....
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
30
Igricu. :) Da je film ne bi ni pitao .. Film ja zavrsim za manje od 2 sata , nema potrebe za to da pitam .. Stvar ima 34 dela i on mi konstantno waiting vraca na tih sat vremena kod tog 25og fajla .. hmm .. Zasto ? Ne moguce da je server dead ako pokazuje neke znake zato sto daje taj wait time , zar ne ?

EDIT:
Server dosao Online posle 2-3 sata i skinuo fajl tjs i kompletnu igricu .. Verovatno je bilo u pitanju odrzavanje istog . Moze Lock .
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top