Sergejev šou na MTV

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Televizija MTV predstavila je svoj program za novu sezonu, a ono što je novitet na ovom kanalu je emisija „Sarajevo film festival“ koju vodi glumac Sergej Trifunović.
70104_zabmtv10-foto-n-markovic_f.jpg

Sergej Trifunović na konferenciji na kojoj je MTV najavio novu sezonu

Emisija je snimana tokom Sergejevog boravka u Sarajevu, za vreme poznatog filmskog festivala, a popularni glumac šeta Sarajevom, i na opušten i zabavan način razgovara sa prolaznicima i glumcima.
- Nije prošlo mnogo vremena od moje srednje škole (smeh). Sećam se da je tada u mom odeljenju bilo samo dvoje đaka koji su slušali narodnjake, i to tajno, a mi smo se pitali kada će novi album EKV i „Partibrejkersa“. Tada smo imali najjaču rok scenu u Evropi, a sada je turbo folk sve preuzeo. MTV je jedina televizija koja i dalje promoviše tu neku rok kulturu i donosi nove urbane trendove - rekao je Trifunović na jučerašnjoj konferenciji za novinare i dodao:

- Ja sam sa dobrim Amerikancem Tomom (Er, direktor MTV Srbija, prim. nov.) došao na ideju da malo osvežimo program MTV-ja, i da spojimo muziku i film. I to smo uradili sa ovom emisijom „Sarajevo film festival“.

Takođe, kanal MTV je novu sezonu koncipirao pod sloganom „Back to school“ („Povratak u školu“), a biće prikazane i nove sezone veoma popularnih šou programa kao što su“Jersey Shore“ i „Stay Alive“. Na pres konferenciji je bio prisutan i Đule Van Gog koji je rekao da „jedino uz MTV uspevamo da ostanemo na pravoj liniji, budući da je naša muzička scena pukla“.
 
Natrag
Top