Serena Williams u vezi sa svojim sparing partnerom, srpskim teniskim trenerom

Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Izvor: Index
FP_4750589_Williams_Serena_BRJ_032510.jpg


SERENA WILLIAMS ponovno ljubi. Nakon prekida veze s reperom Commonom, poznata je tenisačica novu ljubav pronašla u svom dugogodišnjem sparing partneru i prijatelju, srpskom tenisaču i teniskom treneru Aleksandru Saši Bajinu. Američki mediji već duže vrijeme nagađaju da Serena i Saša dijele nešto više od prijateljstva. Da je "Veliki Saša", kako ga je prozvala Serena, osvojio njeno srce, svjedoče i poruke koje je ovaj mladi par posljednjih dana razmjenjivao putem Twittera.

"Ne zaslužujem sparing partnera kao što je Veliki Saša. Na trenutke je tako poseban. Nitko nije bio toliko dobar prema meni kao što je on. Neku posebnu ženu sigurno će usrećiti. Nikad nisam upoznala boljeg muškarca od njega (ne uključujući mog oca)", napisala je Serena te dodala: "Obožavam prsten kojeg mi je Saša poklonio. Tako je lijep. I Venus je poklonio jednog sjajnog. Volimo ga!".

Na te je sladunjave porukice Saša joj u šali odgovorio: "Ah, dirnut sam. Igrat ćeš ti tenis i u svom sljedećem životu i bit ću bolji od tebe!". Potom je dodao: "Rođen sam kako bih te učinio sretnom, i ni jednu drugu... Toliko ti dugujem da ti ne mogu to vratiti u jednom životu i zato se potrudi igrati tenis i u sljedećem životu kako bih ponovno mogao biti uz tebe".
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne znam koliko mu je ovo pametno, ima jači biceps on njega :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Naravno, stvar ukusa pre svega meni je ona fantastična riba...istina da je jača...ali zato zadnji trap...a i crnkinje su mi slaba tačka...

Tako to ide obično, treniraju, dosta vremena provode zajedno i BUM...ljubav.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Biće njemu BUM kad ga bude uzela pod svoje :vorred:

Ali trap, pa nije to Skanija :)
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Skanija... FAP...
Dobra je skroz, jeste kako se u našem narodu kaže "stamena", ali ovog njenog bi slomila.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Natrag
Top