SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Anketa je na prvoj strani ove teme pa glasajte.Ja tek sad videh.
Anketa je na svakoj stranici ove teme tj. odmah na vrhu svake stranice. :D

Besmislena je anketa da li ili ne.Nego ima li Wolf vremena za to?
Ponovo ponavljam ako treba zamena ili bilo sta tu sam.
EPG je jedna od boljih stvari koja je napravljena ovde.(Naravno i logo kanala od @Poverenje).
U zdravlje
Nije besmislena anketa, cak naprotiv sad se bar zna da dosta ljudi koristi EPG (a mislio sam suprotno). Sto se tice mene dal ja bio ili ne ubuduce na forumu vi ce te uvjek imati EPG jer to meni ne oduzima ni najmanji dio vremena.

Ajmo sad svi koji ste glasali za DA, saljite sve kanale iz EPG (preko 600) na pp, svi ovi kanali su ubaceni na zahtev tako da nemojte sad izmisljati kako nemate strimove. :roll:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
@NightWolf
Ево од мене скроман допринос за твој рад.
Чим се појави РТС 3 и на мом ИКСБМЦ видим ЕПГ за тај канал, добићеш стрима адресу за гледање истог.
Дотад ти остаје да наставиш да тражиш РТС 1 , можда ти се неко и смилује па ти пошаље твој омињени канал.
:roll::roll::roll:
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Može li neko postaviti ovde neku listu za download?

Hvala unaprijed.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
@NightWolf
Ево од мене скроман допринос за твој рад.
Чим се појави РТС 3 и на мом ИКСБМЦ видим ЕПГ за тај канал, добићеш стрима адресу за гледање истог.
Дотад ти остаје да наставиш да тражиш РТС 1 , можда ти се неко и смилује па ти пошаље твој омињени канал.
:roll::roll::roll:
Hehe...snasao sam se, poslala su mi 2 clana RTS1 i RTS2. Mada mi djeluje i ovo primamljivo RTS3, moracu ubaciti EPG i za to pa salji taj strim :D
 
Natrag
Top