SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
07.08.2014
Poruka
41
,
Pokrenuta je anketa "Da li koristite SerbianForum EPG", pa ako nije problem glasajte da vidimo koliko otprilike ima korisnika. Ako je bas mali broj da odustanemo od toga.
Nije problem ko je za i ko nije.Stvar je jasna od samog početka.Problem je tu da ima neki dobrovoljac,da to updejtuje ,barem,svakih 5 dana,recimo ujutru.Ja vidim Vasketa kao najbolje rešenje.Evo ja i Wolf(dok se ne oženi):beee:ćemo od sveg srca ,ko bude taj,davati updejtove za kanale.Sadašnje i u buduće,koje budete iskali.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
,
Nije problem ko je za i ko nije.Stvar je jasna od samog početka.Problem je tu da ima neki dobrovoljac,da to updejtuje ,barem,svakih 5 dana,recimo ujutru.Ja vidim Vasketa kao najbolje rešenje.Evo ja i Wolf(dok se ne oženi):beee:ćemo od sveg srca ,ko bude taj,davati updejtove za kanale.Sadašnje i u buduće,koje budete iskali.
Ma nije problem update, to svejedno kod mene sve samo radi jer mi je racunar 24h online tj. stalno ukljucen (ne stedim struju). Samo cisto da se zna koliko to ljudi koristi, ako je samo npr. 5 onda je glupo da to postoji a ako je to malo veci br. to je vec druga prica.

image.jpg


image.jpg

Kad spomenu Vasketa (mislim da mislimo na istu osobu), on bi bio dobar za jedan drugi posao koji bi zahtevao 2-3 min. dnevno a vidim da taj posao radi vec na neki nacin. Moracu pitati Bokija nesto kad stignem u vezi toga.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruka
53
this is bs...evo da se javim nisam dugo bio tu sad malo pregledavam sta ima...pa ovaj epg je toliko genijalna stvar da je nezamislivo da se ugasi...wtf ( ako mi netko moze poslati tvvi.. skriptu bio bi zahvalan)
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Evo , ja sam sada ukljucio komp , obilazim par tema najvise , Internet TV i Radio , Torrent TV , Pitanja i komentari , Skripte i aplikacije , Logo znaci ... XBMC sve teme ... I naravno SerbianForum EPG ... I uvek sam presrecan kada vidim da je kolega NightWolf dodao jos po neki kanal i sto odrzava ovo sto imamo u zivotu ... Veliki glas za i glas podrske ... Bilo bi VELIKA steta da se ovako nesto ugasi ...
 
Učlanjen(a)
07.08.2014
Poruka
41
Evo , ja sam sada ukljucio komp , obilazim par tema najvise , Internet TV i Radio , Torrent TV , Pitanja i komentari , Skripte i aplikacije , Logo znaci ... XBMC sve teme ... I naravno SerbianForum EPG ... I uvek sam presrecan kada vidim da je kolega NightWolf dodao jos po neki kanal i sto odrzava ovo sto imamo u zivotu ... Veliki glas za i glas podrske ... Bilo bi VELIKA steta da se ovako nesto ugasi ...
Anketa je na prvoj strani ove teme pa glasajte.Ja tek sad videh.
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
140
Odlocno uradjeno ,ja ga licno ne koristim jer nemam potrebu,u svakom slucaju ima moju podrsku
 
Natrag
Top