SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Da za xbmc je


U simple player super vuce epg za 9 kad stavim samo bein sports 9, i u xbmc isto super vuce kad ne stavim sve ovo vec samo bein sports 9, tako da otpada to da programska sema nije postavljena jer programska sema radi, probaj i sam videces da i kod tebe radi za 9...a isto probaj ovo kako sam ja ubelezio 8 i 9 pa da vidimo da li kod tebe vuce za oba ili samo za 8, a za 9 ne kao sto je kod mene slucaj kad ovakve postavke uradim kao sto sam naveo.
Po pravilu sto se tice pvr.iptvsimple i epg, u m3u listi tag koji se postavlja u tvg-name razmaci treba da budu zamenjeni sa znakom _ Znaci u tvom slucaju Bein Sports 9 treba da bude Bein_Sports_9
Obicno ono radi i s razmacima,al nekad zna biti problem kao kod tebe pa nece da ucita
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
Molba za ubacivanje u EPG kanala Setanta Ireland, u EPG postoji Setanta Sports Ireland 1 UK, ali ovaj prvi koji sam naveo se moze naci u unistreamu. Hvala!

Kod:
http://www.setanta.com/ie/tv-listings/
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Molba za ubacivanje u EPG kanala Setanta Ireland, u EPG postoji Setanta Sports Ireland 1 UK, ali ovaj prvi koji sam naveo se moze naci u unistreamu. Hvala!

Kod:
http://www.setanta.com/ie/tv-listings/
U EPG osim
Kod:
Setanta Sports Ireland 1 UK
ima i
Kod:
Setanta Sports 1 UK
zar nije to taj kanal o kom ti govoris
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
Pa izgleda da nije epg.jpg epg1.jpg

A kada stavim tag Setanta Sports Ireland 1 UK dobijem epg3.jpg

Time shift je lepo podesen.
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Kod:
-<programme channel="Setanta Sports Ireland 1 UK" stop="20140221123000 +0000" start="20140221103000 +0000"> <title lang="en">Ligue 1</title> <sub-title lang="en">Paris Saint-Germain v Valenciennes</sub-title> <desc lang="en">Paris Saint-Germain v Valenciennes. A chance to see the French top-flight clash at the Parc des Princes.</desc> <category lang="en">Sport</category> </programme>
edit :
ne ukrštaj ništa sve je ok pogledaj post ispod ;)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Koliko vidim sve se slaze kao na ovoj tvojoj stranici sto si postavio,samo postavi tvg-shift +1

epg1-jpg.47970


jt0OpoM5.jpg


1Vzf7.jpg
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Šport TV 3
Kod:
<channel update="i" site="epg.serbianforum.org" site_id="SPORTTV3" xmltv_id="Šport TV 3">Šport TV 3</channel>
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Zasto kad u xbmc stavim orion proxy, epg nece da mi vuce vec vrti samo za prvi rts1 kanal koji mi je u listi i koliko god da cekam tako stoji? Cim iskljucim proxy, epg se ucita za sekundu. Hvala unapred na ponudjenim resenjima
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
Zasto kad u xbmc stavim orion proxy, epg nece da mi vuce vec vrti samo za prvi rts1 kanal koji mi je u listi i koliko god da cekam tako stoji? Cim iskljucim proxy, epg se ucita za sekundu. Hvala unapred na ponudjenim resenjima
nista cudno sto neradi, dosta stvari ne radi kad se proxy koristi poput javascript,flash url encoded ,encrypted pa vjerujem da xml extenzija ne radi kako treba
 
Natrag
Top