SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
02.02.2012
Poruka
3
Može pomoć oko epg u kodiju, upisqo sam url u pvriptv clientu ali imam samo za par programa epg i to na francuskom i jos nekim jezicima a u pitanju su naši programi u livetv serbia pluginu. Kako da podesim pravilno epg i da bude na srpskom za nase kanale, npr rts, pink, prva, nova kao i natgeo, histori i sl. Link url za epg je http://epg.serbianforum.org/losmij/epg.xml.gz
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Moraš podesiti nazive kanala sa epg.
XBMC konverte ili kodi
Kod:
http://www.mediafire.com/download/3bn4rouewz2f65f/XBMC+Konverter+2+by+losmij.rar

pasword:SerbianForum
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Kodi ne koristim dugo ali koliko se sjecam Simple PVR IPTV Client je jednostavno ignorirao tvg-id i tvg-name tagove, da bi imao EPG morao si uskladiti ime kanala u listi sa onima u EPG da bi to radilo. Mozda se u medjuvremenu promjenilo, nisam siguran.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
kreiras listu sa epg tagovima.......

kao pomoc mozes i koristiti nas m3u editor.....


Ashampoo_Snap_2020.05.08_21h37m10s_004_.png

tagovi kanala kao i epg adresa je ovde..


takodje mozes i koristiti neki od par programa koje napravili za kreiranje kodi liste koja vezuje nasa loga i epg a postavljeni su ovde na forumu na vise mesta.......

posto kreiras listu u simple pvr ubacis adresu loga ako vuces ih sa naseg severa.......adresu naseg epg.......ubacis listu i imaces epg.......
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
25
Pitanje za admina.
Postoji li mogućnost da se epg SF-a dobije u xmltv formatu jer mnogi iptv playeri ne podržavaju postojeći format.
Hvala unaprijed
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
25
Na žalost epg s tim linkom ne radi. Ni u Perfect playeru ni Tivimate, prema meni najboljim iptv playerima.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ne radi? Ili me opet zeza kodi...
znas i sam da se epg nalazi na nasem serveru i vuce sa 5 izvora,potpuno sve automatski i uploaduje na svakih 6 sati....dakle niko ne prati jer je sve automatizovano te nije na odmet da se prijavi ako ima neki problem......sada sam ga obiso i vidim da radi ....restartovao ga i funkcionise dobro......
 
Natrag
Top