SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
Jel znate koji je source za MaxCro select kanale ? Kratko vreme sam imao neku listu gde je bilo EPG-a, što znači da postoji.
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Jel znate koji je source za MaxCro select kanale ? Kratko vreme sam imao neku listu gde je bilo EPG-a, što znači da postoji.
Za vecinu kanala ti je dobar serbianforum epg. Ako ti treba MaxCro Select, twobrotherss ima dobar EPG za te kanale. Kljuki na predhodnu stranicu stavio link za twobrotherss epg.
 

Prilozi

  • IMG_3828.jpg
    IMG_3828.jpg
    152,3 KB · Pregleda: 39
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
KiddaC(sa jednog drugog foruma) kaže da je ovo veoma stari link i da u njemu nema ničeg?
Ima li novijeg?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Instalirao sam OTT player. Kako da ubacim EPG.
U OTT playeru imas dvije mogucnosti za ubacivanje epg, jedna je u Provider settings, tamo mozes staviti epg vezan za doticnu listu (ono sto je @boki71 pricao) ili mozes pod EPG settings staviti do 6 epg linkova koji su onda zajednicki za sve liste ili portale koje koristis u doticnom programu.
 
Učlanjen(a)
25.11.2019
Poruka
31
U OTT playeru imas dvije mogucnosti za ubacivanje epg, jedna je u Provider settings, tamo mozes staviti epg vezan za doticnu listu (ono sto je @boki71 pricao) ili mozes pod EPG settings staviti do 6 epg linkova koji su onda zajednicki za sve liste ili portale koje koristis u doticnom programu.
Uh, hvala na odgovoru,mada nista nisam razumeo. Kako da dodjem do tih EPG linkova.
 
Natrag
Top