SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Pozdrav. Kod mene nece da ucita serbianforum epg na simpletv... izbacuje mi stalno ovo: status error ( 6-sf - failed, rc=-1 TLS initialization failed ).

Da li neko zna o cemu se radi? boki71 mozda?
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Meni nece. Evo probao sam opet na tu adresu. Da li ima veze mozda gde ga postavljam na koji izvor, mislim na ono naprimer source 1 ili source 4 posto imam jos neke ubacene epg adrese? Ja sam stavio na source 6 i u onom nastavku napisao 6-sf... Da nije nesto do toga?

P.S. koji ti je ovo skin i gde da ga skinem?

P.S. 2 nema veze ono sto sam pitao... evo stavio sam na source 1 i opet sve isto, izbacuje mi onu gresku...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Meni nece. Evo probao sam opet na tu adresu. Da li ima veze mozda gde ga postavljam na koji izvor, mislim na ono naprimer source 1 ili source 4 posto imam jos neke ubacene epg adrese? Ja sam stavio na source 6 i u onom nastavku napisao 6-sf... Da nije nesto do toga?

P.S. koji ti je ovo skin i gde da ga skinem?

P.S. 2 nema veze ono sto sam pitao... evo stavio sam na source 1 i opet sve isto, izbacuje mi onu gresku...
500.png
Nije nikakav skin, to je SimpleTV 0.4.7 r2, starija verzija. Ja je ne menjam :).
 
Učlanjen(a)
02.11.2019
Poruka
31
Pozz i jedno pitanje... Da li je moguce da skinem XML file na PC, i onda taj file koristim da sa njega vuce EPG, posto mi iz nekog razloga jedino tako funkcionise, a nesto mi govori da se EPG nece updateovati posto nije online :gl_sigh: I ako je moguce u buducnosti da se odvoje Arene HR i SR kao sto je slucaj sa Sport Klubovima, i da se doda TV OBN inace sve drugo je extra
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozz i jedno pitanje... Da li je moguce da skinem XML file na PC, i onda taj file koristim da sa njega vuce EPG, posto mi iz nekog razloga jedino tako funkcionise, a nesto mi govori da se EPG nece updateovati posto nije online :gl_sigh: I ako je moguce u buducnosti da se odvoje Arene HR i SR kao sto je slucaj sa Sport Klubovima, i da se doda TV OBN inace sve drugo je extra

Epg radi.........koristi tagove kao sto je ovde naznaceno i bice ok.......dakle samo OBN

Kod:
https://epg.serbianforum.org/

Ashampoo_Snap_2019.11.18_21h10m03s_001_.png
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Lepo je radio EPG... Medjutim u poslednja 2-3 dana ne radi... Da li je to samo do mene ili jednostavno trenutno nije u funkciji iz nekog razloga?
 
Natrag
Top