SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
4
Pozdrav i velika pohvala za EPG.
Zanima me da li radi EPG za onih dodatih 750 kanala januara 2019 godine. Zanimaju me prvenstevno Francuski.
 
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
5
Poz svima, da li vam radi epg ili ja nesto radim pogresno, probao sam i u kodiju i u simple TV i nece da otvori nista?
 
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
2
Zdravo, koristim dugo vas forum, svidja mi se, dobar je i pomaze svakome,kako ja to vidim. E sad jedno pitanje, kako i dali je ikako moguce,da ja stavim EPG, na OTT playeru ili SS-iptv na mom LG televizoru.Unapred hvala na svakom odgovoru.Postavio sam isto pitanje i na njihovim forumima ali zasad odgovora nema.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Zdravo, koristim dugo vas forum, svidja mi se, dobar je i pomaze svakome,kako ja to vidim. E sad jedno pitanje, kako i dali je ikako moguce,da ja stavim EPG, na OTT playeru ili SS-iptv na mom LG televizoru.Unapred hvala na svakom odgovoru.Postavio sam isto pitanje i na njihovim forumima ali zasad odgovora nema.
Odgovor tamo neces dobiti, a i ne mozes ubaciti sf epg na te sajtove. Jedino ex-yu epg ima na forkplayer.
 
Učlanjen(a)
31.03.2019
Poruka
1
Pozdrav, koju aplikaciju trebam koristiti na androidu da radi epg. Editovao sam m3u fajl sa vasim editorom i namjestio tvg id-ove ali opet ne radi. Probao sam Perfect player i GSE IPTV. i Koristio sam linkove sa novim hostname-om i sa starim. Unaprijed hvala.
 
Natrag
Top