SerbianForum EPG za XBMC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Nije to stvar dodati, kada bih nabrajao iz paketa koji nedostaju bio bi podugačak spisak. Mogao bih onda koristiti drugi rytec epg pa dodati. Treba mi info šta je bitno u xml da bude upisano da bi kupio sa 2 baze link ka bazi i verovatno ime kanala kako se zove u toj bazi. To imam ali stvar je kako čita u tim xml fajlu jer ako ide samo na prvu upisanu tj prvi link u xml fajlu onda,nema svrhe.
Pitaj restrimere
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
:D Hehe. Ako ja pravim listu šta ima da pitam tuđe restrimere. Okolo naokolo ko kiša oko kragujevca i na kraju trla baba lan. Da znaš odgovorio bi. Verovatno si zalutao u temu. Samo pišeš postove bez veze.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jedno kratko pitanje
Moze li se u postojeci http://epg.serbianforum.org/epg.xml.gz
to jest epg.xml

dodati u xml drugi izvor epg primer rytecxmltv iz kodija addons koji izvlaci epg i spojiti uz ovaj vas pa dobiti komplet epg za sve kanale domace i strane.

Naime epg vam je ok ali fali mnogo kanala stranih de uk it sp nl i ostali...

ja ti rece sta treba sa se radi i usnimava jedan fajl sa vise izvora....ali to nezna ovaj koreanac on je labilna licnost, vec NightWolf......:mig:

Ashampoo_Snap_2016.02.04_00h14m48s_001_c9ca5.png

Ashampoo_Snap_2016.02.04_00h15m43s_002_23ba7.png

Ashampoo_Snap_2016.02.04_00h19m06s_003_934b7.png

itd....itd.....
 
Učlanjen(a)
11.01.2015
Poruka
2
Možeš li napisati kako bi izgledao primer cele linije u listi u varijanti da logo vuče direktno sa servera.
Sve sam namestio kako treba,epg mi radi,gotham 13 radi i sve to na androidu.Samo me muči ovaj Tv logo.

#EXTINF:-1 tvg-id="OBN" tvg-name="OBN" tvg-logo="",OBN.png

Kod mene vako izgelda i u Kodiju umjesto da pise OBN, pise OBN.png
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Jedno pitanje , kako da podesim sve da mi se pojavi logo kanala , epg mi radi super , ali kakogod okrenem nema mi logo kanala ... Ja sam podesio ovako ;

#EXTINF: -1 tvg-shift=1 tvg-id="BHT 1" tvg-name="BHT 1" tvg-logo="BHT 1" group-title="UNITED KINGDOM",BHT 1
stream
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
403
Jedno pitanje , kako da podesim sve da mi se pojavi logo kanala , epg mi radi super , ali kakogod okrenem nema mi logo kanala ... Ja sam podesio ovako ;

#EXTINF: -1 tvg-shift=1 tvg-id="BHT 1" tvg-name="BHT 1" tvg-logo="BHT 1" group-title="UNITED KINGDOM",BHT 1
stream


Rješio sam tako što sam skinuo logo kanala i u kodiu odredio u kojoj mapi mi se nalazi logo od kanala

tako mi je radilo i epg i logo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top