SerbianForum EPG za XBMC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
25.09.2014
Poruka
5
SF EPG I LOGO U XBMC

Desava se da se ponavljaju stalno pitanja vezano za logo i epg u XBMC.Tema je stara dosta dugo a ljudi ne prate kompletnu temu i ne citaju promene koje su nastale u medjuvremenu.Posto se startuje aplikacija otvoric se prozor u kome se klikom misa moze downloadovati Kodi,Xbmc 13.2 ili SF portabl XBMC u mojoj izradi....Posto kliknete na XBMC koji zelite downloadovati,na desktopu ce vam se pojaviti prazan folder i sacekajte par minuta u zavisnosti od vase brzine downloada i u taj folder ce se pojaviti zeljena verzija XBMC...Nemojte zatvarati aplikaciju dokle god vam se u folderu ne pojavi zeljeni XBMC.....

1e20bc.png


Na drugoj strani aplikacije klikom misa mozete downloadovati gotovo sva TV loga koja je Poverenje napravio,a to je 3200 loga te 328 za Android kao i 32 loga provajdera.Postupak downloada je isti kai i kod xbmc.Posto kliknete na SF TV Logo na desktopu ce vam se pojaviti prazan folder i sacekajte desetak minuta u zavisnosti od vase brzine downloada i u taj folder ce se pojaviti sva gore pomenuta loga...Nemojte zatvarati aplikaciju dokle god vam se u folderu ne pojave tv loga....
Izborom Adrese otvorice vam se notepad dokument u kome se nalaze sve adrese vezano za EPG i Loga to jest adrese na kojima se oni nalaze a takodje i adrese koje trebate upisati u pvr simple ako zelite vici epg i logo preko uRL.Posto izaberete Lista deo downloadovace vam se kreirana lista sa uskladjenim epg i logom za sve sto se nalazi na SF serveru i sluzice vam ako koristite Kodi a hocete vuci epg i logo sa URL.Strimovi otvara browser sa nasom stranicom Internet TV.Takoddje ako izaberete Epg otvorice se browser sa stranicom od SerbianForun EPG gde mozete videti tagove za zeljene programe i postavite u listi isto takve ako mislite da vam epg radi.....

Video obuhvata u visokoj rezoluciji kompletno postavljanje SF EPG i LOGA u XBMC na oba nacina ,dakle ako se vuce lokalno iz racunara ili preko uRL....Odgledaje video i nemozete pogresiti i postavljati suvisna pitanja posle toga....

292c4e.png


:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/t91skf12fx227yc/XBMC+SF+Epg+i+Logo.rar
Cao cao. Srecan Bozic Hristo se rodi...
Imam mali problemcic, naime uradio sam sve po pisanom i video uputstvu ali nesto nece da oce. Ne mogu da pustim kanal, kliknem na odredjeni kanal on kao ucitava (working) i onda samo stane, jednostavno nece da ucita. Kako da sredim to?

edit: Moram reci da takodje nece da mi skine SF TV Logo by Poverenje. Pa sam ucitavao preko adrese...
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Cao cao. Srecan Bozic Hristo se rodi...
Imam mali problemcic, naime uradio sam sve po pisanom i video uputstvu ali nesto nece da oce. Ne mogu da pustim kanal, kliknem na odredjeni kanal on kao ucitava (working) i onda samo stane, jednostavno nece da ucita. Kako da sredim to?

edit: Moram reci da takodje nece da mi skine SF TV Logo by Poverenje. Pa sam ucitavao preko adrese...

Upravo sam testirao i skida bez problema logo......kada kliknes na SF TV Logo by Poverenje otvara ti novi folder na desktopu i bice prazan pa sigurno 10-15 minuta a onda odjednom za par sekundi napunice se sa oko 3500 loga.....Sve vreme mora ti biti otvorena aplikacija dok se ne pojave loga u folderu........u pitanju je preko 400 mb materijala i mora se sacekati malo...
 
Učlanjen(a)
25.09.2014
Poruka
5
Upravo sam testirao i skida bez problema logo......kada kliknes na SF TV Logo by Poverenje otvara ti novi folder na desktopu i bice prazan pa sigurno 10-15 minuta a onda odjednom za par sekundi napunice se sa oko 3500 loga.....Sve vreme mora ti biti otvorena aplikacija dok se ne pojave loga u folderu........u pitanju je preko 400 mb materijala i mora se sacekati malo...
evo proslo je oko 2h i nista, folder i dalje prazan. netspeedmonitor je pokazivao da se nesto cupa brzinom 1Mbit/s sada je stao. ali nista skinuto nije.
a problem sa ucitavanjem videa, kako to resiti? hvala.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
evo proslo je oko 2h i nista, folder i dalje prazan. netspeedmonitor je pokazivao da se nesto cupa brzinom 1Mbit/s sada je stao. ali nista skinuto nije.
a problem sa ucitavanjem videa, kako to resiti? hvala.

Neznam sta da ti kazem......osim da je do tebe.......Loga se nalaze na nasem serveru i tacno je to da u vecernjim satima on trpi najvece opterecenje ali evo isprati sat i videces da se za manje od 20 minuta skinulo.......A video je .exe i otvara bez problema ,netreba tu neka ucitavanja.......

[raw]<iframe class="imgur-album" width="100%" height="550" frameborder="0" src="//imgur.com/a/vEGBj/embed"></iframe>[/raw]
 
Učlanjen(a)
25.09.2014
Poruka
5
evo i slike. sve na izgled deluje dobro. dole desno u uglu na slici se vidi kako baferuje (working), ali onda prestane i ne ucita stream.
Kod:
http://i61.tinypic.com/25pl0xu.png
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
To je vec druga prica i problem do tvog xbmc i strima koji ubacio u listu......ovo je tema o epg i logo i vidim da ih imas i da ti je ok i logo i epg....
 
Učlanjen(a)
25.09.2014
Poruka
5
To je vec druga prica i problem do tvog xbmc i strima koji ubacio u listu......ovo je tema o epg i logo i vidim da ih imas i da ti je ok i logo i epg....
problem resen, uspeo sam da ubodem sve moguce stream-ove koji ne rade, ali nasao sam i one koji rade. a sto se tice epg i logo-a, da to je ok, ne moram da cupam. hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top