Serbian Forum Svaleracija

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Možete misliti šta hoćete, ali pogledajte malo sekcije na ovom Forumu koje govore o tome. Pročitajte priče onih koji su takvu (virtuelnu) ljubav doživjeli. Prema tim pričama, virtuelna ljubav je moguća. Definitivno.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Možete misliti šta hoćete, ali pogledajte malo sekcije na ovom Forumu koje govore o tome. Pročitajte priče onih koji su takvu (virtuelnu) ljubav doživjeli. Prema tim pričama, virtuelna ljubav je moguća. Definitivno.

Mislim da je sve to individualno i ako se nekome desilo,ne mora da znaci da moze i drugima.Naravno,ne iskljucuje niko nemogucnost toga (nikad ne reci nikad),ali mislim da sve zavisi od osobe do osobe...
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Mislim da je švaleracija ipak preteška reč :blum3:
Baš sam to pomislila.:???:
Poznajem ljude koji su se, upravo, na net-u upoznali. Kasnije su se sreli i već nekoliko godina žive u srećnom braku. Znači, nije nemoguće.
Ovde ima ljudi čije postove volim da pogledam, interesantni su, duhoviti, pametni...
Ne mislim da u tome ima nešto loše. Ali to nije muvanje već neka vrsta poštovanja.thnks
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Čudnaaaaa šuuuuma je to...

Jeste,ali samo kad se pije medni sok! :blum3:

Pa uveli su wireless konekciju .Nista ne znas bre Vucko .:acute:

Nije istina - to je medina propaganda,jer hoće da se kandiduje za br.1 u šumi,a mi već godinama biramo sovu! :yea:

Jao,pa ti mozes da budes provodadzija :blum2:

Ne pada mi na pamet!:beee: Puk'o bi na živce za 2 dana! :stupid:
 
Natrag
Top