Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Zašto me u poslednjih nekoliko dana,AV upozorava na adresu foruma da je Malware?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Mada ne vidim da ista ispod mene pise iko o ovom problemu.I pored "Block Coin Miners",ponovo mi izlazi upozorenje da je URL Serbian Forum problematican.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629
nama se popojavljuje isto ali imamo avast,ovako neto

Capture.jpg




Maja je u moje ime vo "prijavila" na mod delu............samo na mozili......ponavljam.....sad je Maja na hromi i posta neku diskografiju,i nema tihproblema,javljam ovo i kao korisnik i kao mod.........umalo juče da restartujem (reinstaliram") kompletan komp,poz od Baneta........
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629
da dodam sad videh onaj drugi post što ga Bugi dade,pa ću javiim šta se dešava,inače ono gore se poja vi samo kad se (od)logujem sa ili na sajt
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629
Capture.jpg




tri puta se logovao i djavljivao,nema ga više,avast,ali stavih onaj addon iz drugog posta,što ga Bugi dade......iliti Darkon
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
nama se popojavljuje isto ali imamo avast,ovako neto

Capture.jpg




Maja je u moje ime vo "prijavila" na mod delu............samo na mozili......ponavljam.....sad je Maja na hromi i posta neku diskografiju,i nema tihproblema,javljam ovo i kao korisnik i kao mod.........umalo juče da restartujem (reinstaliram") kompletan komp,poz od Baneta........
na mozilli prilikom posete bilo koje stranice na net-u koja ima ubačene "rudare" :D antivirusi i antimalwari polude...dok na chrome nije takav slučaj posetom istih stranica...
Ako imate sve potrebne addone na pretaživačima i antivirus...evo probajte da vidite kako rusi rudare :beee:
Kod:
http://browar.bz/
2GSd16X.jpg

:smisi: pogledajte blockcoinminners addon u gornjem desnom uglu na mojoj slici mozille
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top