Seksi domaćica

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Seksi domaćica



Užasavaš se aparata za domaćinstvo? Dosadili su ti kućni poslovi? Kuhinju zaobilaziš u širokom luku? Grdno grešiš! Ako malo bolje pogledaš, u njoj ćeš pronaći mnogo korisnih stvarčica koje se divno mogu primeniti i u druge svrhe...


Mika praktika

Na ruke navuci gumene rukavice, kapni na njih nekoliko kapi maslinovog ulja, a zatim njima masiraj njegov polni organ. Biće to nešto nesvakidašnje! U flakon, koji si do sada koristila pri peglanju, sipaj malo ulja za masažu i poprskaj svog partnera! Eurokrem, žele, jogurt ili med nanesi na njegove grudi, stomak i butine, a onda ga poliži... Drvenom varjačom možeš lagano da udaraš svog partnera. Uz pomoć točkića za pravljenje testa možeš ga stimulisati po celom telu...


Vitaminska bomba

Ko kaže da "debele" šargarepe služe samo za oralnu upotrebu... Od paprike možeš napraviti kolutiće koje ćeš staviti na njegov poni organ. Slatki sok mandarine biće predivan ako se popije iz njegovog pupka, a lubenica će biti veoma "klizavo" iskustvo...


"Dubinsko čišćenje"

Da li možda imaš mali usisivač za kola? Uključi ga na najmanju brzinu i njime prelazi preko njegovih nožnih prstiju, stopala, kolena...


Lizalice

Posluži se nekim "dečijim zezalicama" kao što su lizalice i žvake: "Magic Fizz" i "Powee Dips" će se pretvoriti u bombonu i lagano skliznuti niz njegov polni organ... ''Ljute'' žvake će uzbuditi tvog partnera ako budeš pravila "balončiće" na njegovom polnom organu.


Ekstra savet

Uzmi u ruke dve ili tri kockice leda, a onda ih trljaj oko njegovog polnog organa. Biće to pravo "ledeno" iznenađenje!


I još nešto...

Napravi puding od čokolade, sačekaj da se ohladi, a onda se njime namaži po grudima ili butinama, a zatim neka ga on poliže sa tvog tela!


Izvor: M&F
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Hm, šargarepa, eurokrem... Ma daj, a gde su čvarci i kiseli kupus (sitni!) po njegovim golim grudima dok se raso cedi po vama? Pa se još uvaljate... Mislim stvarno!
Što da se zaustavimo na usisivaču? Uzmimo paročistač ili peglu ili mikser za pasiranje!

Ih, ima toliko neistraženih prostora kad je kuhinja u pitanju...

Čisto za informaciju, ta što beži od kuhinje se neći snaći ni i u ovakvim stvarima... Ona što se snalazi u kuhinji, ona je snalažljiva skroz...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ja glasam za eurokrem, med, marmelada, moze vino ( sampanjci su skupi ), mleko i .... a protiv sam usisivaca, paro cistaca, pegle, miksera, tostera
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Hm, šargarepa, eurokrem... Ma daj, a gde su čvarci i kiseli kupus (sitni!) po njegovim golim grudima dok se raso cedi po vama? Pa se još uvaljate... Mislim stvarno!
Što da se zaustavimo na usisivaču? Uzmimo paročistač ili peglu ili mikser za pasiranje!

Ih, ima toliko neistraženih prostora kad je kuhinja u pitanju...

Čisto za informaciju, ta što beži od kuhinje se neći snaći ni i u ovakvim stvarima... Ona što se snalazi u kuhinji, ona je snalažljiva skroz...

ЈЕС!!!! Пихтије рулес!!!! А да не помињем све оне еротске импликације шкембића у сафту, моче од печења...
Zašto se zaustaviti na blagom kažnjavanju varjačom, verujem da se negde može iskopati oklagija (i to ne samo za blago udaranje, :blum3:)
A što se tiče bele i obojene tehnike u ovim igricama...
end of part 1.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Hm, šargarepa, eurokrem... Ma daj, a gde su čvarci i kiseli kupus (sitni!) po njegovim golim grudima dok se raso cedi po vama? Pa se još uvaljate... Mislim stvarno!
Što da se zaustavimo na usisivaču? Uzmimo paročistač ili peglu ili mikser za pasiranje!

Milenčice svaka ti čast...:lol:
 
Natrag
Top