Seks sa kondomom ili bez?

Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Ajde da vidimo :)

  • Koja su vam mishljenja u vezi kondoma?
  • Da li bi koristili kondom svaki put?
  • Da li imate vece/manje zadovoljstvo?


Ja lichno, mrzim kondom, i ne koristim ga nikada. (radije ne bi imao seks sa "rizichnom" curom nego da koristim gumice)

Tako daaaa... jedem samo chokoladu BEZ omota :D:dance2:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
kondomi su vise nego potrebni svima ,pogotovu mladima i promiskuitetnima.Veci razlog nekoriscenja kod mladih je neobrazovanost i dobra doza stida da se udje u apoteku i potraze kondomi koji su jako jeftini a vrlo efikasni:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Ali neudobni, i "ubijaju" zadovosljtvo... Barem meni...
Inache, definitivno se slazem sa cobijem, oni koji menjaju partnere TREBAJU da uvek imaju kondom pri svakom odnosu... Ne zbog moguce trudnoce, najvishe zbog sebe i prenosivih bolesti kojih sve vishe i vishe ima!
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Ako su ti neudobni, kupi neke prave, durex ili trojan... :D

Inače, ja imam odnose i sa, i bez higijenskih gumica. Kad' imam para, kupi ih, a kad ne, regulišem to na prirodan način. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
Kondom treba a ne da lupate da bi i sa sidom zensku samo ne kondom
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Slažem se da su kondomi potrebni.
Bez kondoma samo posle duže veze sa devojkom a i tad treba biti na oprezu, pogotovo mi mladi.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Ma kakvo smanjenje zadovoljstva kakvi bakraci,kakva skupoca,licno tvrdim iz iskustva da su durex i troyan nista a papreni.Udes u apoteku i kupis romedove koji kostaju verovali ili ne 8,5dinara komadsmile3.I sad nek mi neko kaze da nema para.Drugo time stitis i sebe i devojku,jer nije uvek idealna situacije gde ste se pre toga oboje okupali,pa ste 100% cisti.Pogotovo sada leti kad je znojenje za 5 minuta.Ince to sa "prirodnim" regulisanjem nemoj da izgubite iz vida da i pre nego sto ejakulirate u semenoj vodi koja skoro neprimetni izadje ima spermatozoida,tako da ko ne zeli da se zeni jos uvek,kondomi su apsolutno najjeftinija i najsigurnija varijanta:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
96
..uvek kondom..sexualno prenosive bolesti su ovde velik problem..naravno i trudnoća nije baš poželjna u maloletničkoj dobi..to sve izgleda smešno kad se govori o tome ali sutra to sve može biti i vaš problem...mislite o tome...
CRVENIKARTON.gif
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Ma kakvo smanjenje zadovoljstva kakvi bakraci,kakva skupoca,licno tvrdim iz iskustva da su durex i troyan nista a papreni.Udes u apoteku i kupis romedove koji kostaju verovali ili ne 8,5dinara komadsmile3.I sad nek mi neko kaze da nema para.Drugo time stitis i sebe i devojku,jer nije uvek idealna situacije gde ste se pre toga oboje okupali,pa ste 100% cisti.Pogotovo sada leti kad je znojenje za 5 minuta.Ince to sa "prirodnim" regulisanjem nemoj da izgubite iz vida da i pre nego sto ejakulirate u semenoj vodi koja skoro neprimetni izadje ima spermatozoida,tako da ko ne zeli da se zeni jos uvek,kondomi su apsolutno najjeftinija i najsigurnija varijanta:yea:


Slazem se za romed...vrh su,ima i na kioscima...10ak dinara kostaju ...kupis 5 komada za 50 dinara,a durex jebeni 10x je skuplji,a gori :O
 
Natrag
Top