seckanje audio i video fajlova

Član
Učlanjen(a)
10.02.2012
Poruka
20
Snimao sam kamerom s vremena na vreme kako dete raste ali bih hteo neke delove da izbrisem,i da povezem sve u jednu celinu.treba mi pomoc kako to uraditi.isto tako bih isecao neke delove pesama.Za pesme postoji Bokijev tutorijal ali link za program nije ok.Pa ako moze neko nek mi pomogne.Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruka
32
Snimao sam kamerom s vremena na vreme kako dete raste ali bih hteo neke delove da izbrisem,i da povezem sve u jednu celinu.treba mi pomoc kako to uraditi.isto tako bih isecao neke delove pesama.Za pesme postoji Bokijev tutorijal ali link za program nije ok.Pa ako moze neko nek mi pomogne.Hvala unapred.

Mozda sam "malo" zakasnio za odgovor na ovaj post, ali pisem ga zbog toga sto ce, ako ne tebi (mozda si u medjuvremenu nasao resenje), mozda pomoci nekom drugom, ko isto ima ovakav zahtev kao ti.

Ovaj program jeste prvenstveno namenjen za pravljenje video fajlova za YouTube, Blogove itd, ali je odlican i za ovakvu namenu, kojom se bavi ova tema.

Moj predlog je Camtasia Studio 7 (postoje i novije verzije, ali ja sam radio sa ovom i moja ocena od 1 do 10 je cista 10). Ovo je odlican program za obradu videa i zvuka, veoma lak za koriscenje (sve se svodi na drag and drop tehniku - tehniku prevlacenja) i ima veliki izbor video formata, izmedju ostalih i AVI format. Ima veliki izbor raznih dodataka i efekata koje mozes upotrebiti za sminkanje svog videa. Mozes ubaciti koliko god hoces video fajlova i spojiti ih u jedan, seckati, iskljuciti izvorni zvuk i zameniti ga nekom muzikom i mnogo drugih stvari, sve zavisi od tvoje maste i kreativnosti.

Evo ovde linka za skidanje programa sa serijskim kljucem za aktivaciju:

Kod:
http://rapidgator.net/file/64985403/CS7RG001Z.rar.html

Lozinka za raspakivanje arhive:
MiZla_Team
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2013
Poruka
11
moze se to odraditi programom vidcrop. ja sam ga koristio jer je bas jednostavan i ima sve meni potrebne opcije
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Skinite Cyber link power director 10 ubacite videa i slike i audio ton u mp3 formatu http://imageshack.com/a/img713/3438/6j4p.jpg pre toga isecite video sa format factory konverter 2.7ili 2.8 udjite sa leve strane u advansed pa u video joiner dodajte video na add file pa na option i tu mozete automatski klikom odakle i dokle da isecete video,bolje je rucno upisati brojeve dole.Posle samo na ok,pa opet ok,i gore posle imate start po sredini.Kad zavrsite otidjite u My dokuments ff output i vidite sta ste u radili(FF OUTPUT TU VAM PAKUJE SVE FAJLOVE OD FORMAT FACTORY STA GOD URADILI).
Kad zavrsite pakovanje u Cyber linku mislim kad ste sve spakovali idete na produce i kliknite na wmw neku od opciju posto druge dosta zauzimaju prostora kad uradite video dole na start.
Probajte pa javite kako ide ..mislim da je ok ima dosta dobrih efekata.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Za seckanje, slaganje, muzičko i "spikersko" opremanje video snimaka na tom amatersko nivou windows movie maker je više nego dovoljan. Možete ga pronaći u windows live essentials paketu koji je besplatan. Camtasia ima u startu drugu namenu, ovo prolaženje kroz dva i više programa iz Power direktora u format factory i nazad je nepotrebno gubljenje vremena. Ako vremenom poželite rad malo bliži profesionalnom preporučujem Adobe premier elements, Sony Vegas i na kraju Premier Pro. I to baš tim redom. S tim da je Vegas program profesionalaca a Premier pro je defakto profesionalni standard na Windows i Apple Mac platformi. Čist Apple Mac standard je naravno Final Cut.
 
Učlanjen(a)
27.08.2013
Poruka
9
Ja sam dosad korisistio neki Lightworks i super se pokazao. Tako da preporučujem da ga isprobate.
 
Natrag
Top