SE Xperia x10 mini

Član
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruka
73
Eh ovako imam problem s telefonom mislim moj prijatelj ima. Prvo da opisem problem.
Telefon se u toku razgovora resetuje znaci ugasi i sam upali. Povremeno se desi i prilikom samog javljanja na tel ugasi se.
Još možda što je bitno napomenuti je da smo prvo kontali da je do mreze stalno mijenjanje3g u gsm ali nije jer je podeseno samo na gsm do toga nije a vodjeni smo da se samsung nekada davno znao resetovati prilikom loseg prijema.
Moguci problem moze biti sljedeci kada ga stavimo na punjac podivlja tel sto je bilo ugaseno upali se ma jednostavno poludi telefon. Da punjač nije orginalni nego koristi neki drugi da nije od nokije nisam siguran znam da nije orginalni. Pa još nistmo pokusali s punjacem bas namijenjenim njemu. ako netko ima ovakav problem i nesto je radio neka javi????
Ovako su se stvari desavale kod majstora:
Odnesemo prvom kaze do software i ok sredi kao on to mada nije bilo i mi smo pokusavali.
Onda ponovo nakon sto je on to isto uradio opet se desavaju problemi.
I na kraju nam kaze otislo neko strujno kolo.
Zna li netko nesto u vezi ovoga????
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
2
Imala sam slican problem, stalno se restartovao. Onda su mi preporucili da odem do operatera i promenim karticu, navodno mozda je kartica vec stara. I to nije pomoglo. Ja sam onda iskljucila i GPS i razmenu podataka, i opciju "koristibe
ične mreže", "nepoznati izvori", "koristi moju lokaciju". Od tada mi se samo jednom desilo da se restartuje. Pokušaj, možda i tebi pomogne. Ja ne mogu da koristim market. Jel ti imaš taj problem? Pre toga uključim sve što je isključeno ali se ipak ne mogu ulogovati na g-mail nalog. Jel taj market funkcioniše uopšte kod nas? pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruka
73
E prije svega da se zahvalim za prijedlog. To sam sve pokušavao jer sam kao što sam napisao vođen iskustvima samsunga nekada prije, jer su oni imali probleme zbog mreze pogasio sve moguce i prebacio na gsm ali ne pomaze nekada radi perfektno ali nekada nemoguce ostvariti poziv zamo zamrmlja na zvuucnik kada se javi par sekundi i gotovo resetuje se. Neki serviseri kazu da je do nekog strujnog kola pa cemo vidjeti. A što se tiče marketa dok je bio kod mene (inace je od prijatelja tel) koristio sam ga smao zbog wi fi i neta i mogao sam pristupiti marketu vrlo lako. Da jednmom mi se desilo da nisam mogao pristupiti marketu ali je razlog bio zato sto je stavljena nova kartica i st akako li nije mogao dok nisam resetovao tel kakonisam mogao izbrisati od prijatelja gmail account. Mozda mogne pomoci i pri tome vidi da ti bude sve ukljuceno mozda je nesto ugaseno ali kod ovog telefona savrseno radi. Još jednom HVALA na prijedlogu i zelim sve najbolje.
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
2
Da, nešto je bilo isključeno ipak. Išla sam redom, sve moguće sam uključila i otvorila novi gmail, i proradilo je. Hvala na savetima, uspelo je. I ranije sam uključivala neke opcije kada sam pokušavala da se ulogujem na market ali nije uspevalo, pa sam mislila da market radi samo u inostranstvu:)))). Ipak nisam sve opcije uključivala. Hvala još jednom i sve najbolje
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
3
Telefon se resetuje zbog toga sto se pomera baterija kada se telefon *TRESNE*.Ako klizac za otvaranje tastature zatvoris,opet se resetuje.To im je mana.Moze da se postavi papir na poledjini i podglavi da baterija ne *seta * po kucistu telefona,ja imam takav telefon i isti problem.Nadam se da sam vam pomogao
 
Natrag
Top