Screen Record problem (Format Factory)

Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
4
Zdravo!

Imam veliki problem i nadam se da će mi neko moći pomoći.

Naime, problem je u tome što sam nešto snimala on line a uz pomoć programa Format Factory opcija Screen Record i kad je sve završeno umjesto da kliknem na stop ja sam kliknula na X i to mi nije sačuvalo u normalnom, ažuriranom i gotovom video formatu npr. tipa mp4 već u tri stavke: cap20221218_110338 (AIMP: Microsoft Wave); t20221218_110338 (text document); v1671357818888_tmp. Kako ja to sada da realizujem, odnosno da od toga bude video format jer ovaj tmp je privremeno i na neki način sirovi materijal? Kako prvi i drugi objediniti u jedan video format? Moram da naglasim da mi je taj video jako bitan jer u pitanju je online obuka i neću imati priliku to sve ponoviti i ako to ne spasim sve će biti uzalud što se tiče obuke. A obuka mi je baš bitna i od izuzetne važnosti. Još da napomenem da možda i nije sve do mene krivica jer sam ja nakon tog peha pokušala opet nešto snimati i opet sam kliknula na X umjesto na Stop i tad je iskočio prozorčić sa pitanjem da li sam sigurna a u prvom slučaju nije bilo pitanja. Koliko sam ja to sada dobro sve opisala, ne znam. Molim vas da mi pomognete jer stvarno mi je i hitno i jako bitno. Da je nešto bez veze ne bih se ovoliko ni trudila. Hvala unaprijed!
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Probaj preko format factorija ali sumnjam. Jedino da skineš ponovno s neta ono što ti treba.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ne znam šta si ti radila a doduše i ne koristim FF za snimanje ekrana ali sam pokušao da rekonstruišem događaje kada stisnem X javi mi se upozorenje i kada stisnem OK on je snimio video kao i da sam stisnuo STOP. Nažalost najveći problemi prave korisnici a od njih pomoći nema. Moraš da naučiš da koristiš alat koji ti treba PRAVILNO. Skini ponovo kao što je vocalinko rekao i u radi kako treba. Ko zna kako su ti nastali ti tmp fajlovi i pitanje je da li nisu korumpirani....
2023-01-03 18_13_30-AKTUELNOSTI - Da li je (re)integracija Kijeva u Rusiju Putinov konacni cil...png
 
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
4
Probaj preko format factorija ali sumnjam. Jedino da skineš ponovno s neta ono što ti treba.
Probala sam sa FF ali ne ide. Kao da ga ne prepoznaje (iako pokazuje da fajl ima 10,4 GB a ovaj audio fajl AIMP: Microsoft Wave ima 7,20 GB). A ne mogu taj snimak skinuti sa neta jer je obuka bila online preko skype-a.
 
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
4
Ne znam šta si ti radila a doduše i ne koristim FF za snimanje ekrana ali sam pokušao da rekonstruišem događaje kada stisnem X javi mi se upozorenje i kada stisnem OK on je snimio video kao i da sam stisnuo STOP. Nažalost najveći problemi prave korisnici a od njih pomoći nema. Moraš da naučiš da koristiš alat koji ti treba PRAVILNO. Skini ponovo kao što je vocalinko rekao i u radi kako treba. Ko zna kako su ti nastali ti tmp fajlovi i pitanje je da li nisu korumpirani....
Pogledajte prilog 157965
Pa u tome i jeste problem. Meni nije uopšte javilo upozorenje da li želim da izađem iz screen record-a. Jer da jeste sad ne bih imala ovaj problem. Ja sam kliknula na X i sve je nestalo a u folderu gdje je trebao da bude samo jedan fajl stoje 3 fajla koja sam već napisala: cap20221218_110338 (AIMP: Microsoft Wave); t20221218_110338 (text document); v1671357818888_tmp. Ovaj prvi ima 7,20 GB a ovaj treći (tmp) ima 10,4 GB. I to u folderu izgleda ovako:
 

Prilozi

  • 2023-01-05_041142.jpg
    2023-01-05_041142.jpg
    23,7 KB · Pregleda: 3
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Nema tu pomoći samo da skinete kurs ponovo i da snimate i da pazite šta radite. Reinstalirajte taj FF ne znam šta da vam drugo kažem....
 
Natrag
Top