ScanerIPTV ,Restarter i Konverter (HackeR) 32 i 64 bita

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Tri posta iznad je objasnjeno kako se ubacuje baza naziva kanala za skeniranje.

Evo jedne malo vece baze sa nazivima kanala.

Mozete da je koristite celu ili udjete u nju i uzmete nazive kanala koji vam trebaju i napravite vise malih baza sa nazivima kanala.

Ako je cela baza dugo ce da traje skeniranje,kako kome odgovara tako neka namesta i skenira.

Kada budem prosirio spisak kanala ubacicu naknadno u ovu termu.

A mozete i vi koji ste raspolozeni da prosirtir bazu i postavite ovde.

D1Vf5aA.jpg
 

Prilozi

  • db_list.zip
    16,6 KB · Pregleda: 234
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Ko je imao ranije instaliran i ima problem mora da nadje i obrise starije verzije jer su se prve verzije instalirale na D pa par verzija upadate bio podesen na C i onda je nastajao problem,znaci proveriti da vam nije i na C i na D instaliran.

Obrisati starije verzije i instalacija zadnje verzije samo na D.

Upadate uvek samo na D

Kome ni to neupali neka proba sledece.

Evo i starija neka verzija za one koji imaju problema sa instalacijom zadnje verzije da bi mogli da ga koriste.

Postupak - instalirati stariju verziju pa onda raditi upadate sa zadnjom verzijom.

Obavezno ga instalirati na - D
Nikako ne instalirati na -----C

2.0 nesto starija verzija

ScanerIPTVx32.zip
ScanerIPTVx64.zip
 
Učlanjen(a)
09.04.2015
Poruka
1
pokusao sam primjer ono aba/aba sa listom koja radi ali je ne otvarasamo reskoci paa i user name do cega je problem i morali biti instaliran na d disku hvala

Ovo je super... svaka cast na objasnjenju .....ovo je dobijanje odnosno prvljenje liste kad imas ip i port odnosno kad imas sve i treba da napravis funkcionalnu listu koju ubacis u vlc i teraj.....medjutim ja sam...na neku adresu recimo ovu

ubacio u PREFIX
Kod:
http://149.202.75.2:8000/live/


a u POSTFIX
Kod:
/1920.ts

a umesto naziva kanala ubacio wordlistu tipa aba/aba pa bi onda trenutno skenirani kanal bio
Kod:
http://149.202.75.2:8000/live/aba/aba/1920.ts

Juce sam isprobo ovako jedan primer i funkcioniše .....e kad nadjem ispravan link sa user i pass onda nastaviti ovaj tvoj metod....
Ma pivo nije problem moze i dva.....:):)
mozesli detaljnije objasniti postupak hvala
ja sam pokusao sa listom kao sto si objasnio neide
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.09.2015
Poruka
39
hvala mnogu za ova pomos bind

uste edno prasanje ,kako moze so ovoj program da nadjem m3u playlist
 
Učlanjen(a)
10.09.2015
Poruka
39
ima nekoj odgovor okolu moja prasanje kako moze so ovoj program da nadjem m3u playlist so scanner ip
 
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
225
Pozdrav.
Potrebna mi je pomoc. Naime, sve uradim kako treba, postavim sve na svoje mesto ali kanale mi ne nalazi. Jedinu dilemu imam oko postfix-a. Pokusao inace sve one verzije sa zvanicnog sajta, ali ne ide. Gde bih mogao da gresim? Hvala.
 
Natrag
Top