Satelitska TV i kljucevi

Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Ali isto tako ako si odjavio total zbog cene ni c linija ti nije nešto jeftinija ako hočeš da gledaš kao čovek programe bez smrzavanja i ostalog a još i eventualno motor za satelitsku košta itd itd. Naravno sa c linijom i motorom neusporedivo više toga se vidi ali i to košta. Najbolje sve stavit na papir i zbrojit što ti se najviše isplati cs IPTV ili nešt treče ;)
 
Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Slazem se da moze free ali ako zeli da gleda bez smrzavanja slike i bez svako toliko trazenja nove c linije i ostalih smaranja pogotovo tko zeli da ukljuci i gleda nazalost najjednostavnije da kupi c liniju
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Slazem se da moze free ali ako zeli da gleda bez smrzavanja slike i bez svako toliko trazenja nove c linije i ostalih smaranja pogotovo tko zeli da ukljuci i gleda nazalost najjednostavnije da kupi c liniju
Ti mislis tako, a ja mislim da se moze naci free, da extra radi i otvara sve moguce :) , samo treba znanja :)
 
Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
Pozdrav svima, javljam se u vezi problema sa kodiranim kanalima, naime imam digitalni resiver ove marke:
falcom-t1400plus-127-1.jpg
,,
falcom-t1400plus-127-3.jpg
. povezan na antenu "riblja kost" on hvata 31 kanala, sto mi je sasvim dovoljno, ali imam problem jer je 26 kanala kodirano a ostalih 5 samo mogu gledati. Tako da ima li neko resenje neko kako da dekodiram kanale, postoji li nacin i kodovi mozda. Dakle rec je o digitalnom signalu i programima. Na primer htio bi dekodirati cinestar , fox , fox life axn , nacionalnu geo, rtl, hbo, itd...Hvala unapred i sretni praznici :D
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Pozdrav svima, javljam se u vezi problema sa kodiranim kanalima, naime imam digitalni resiver ove marke:
falcom-t1400plus-127-1.jpg
,,
falcom-t1400plus-127-3.jpg
. povezan na antenu "riblja kost" on hvata 31 kanala, sto mi je sasvim dovoljno, ali imam problem jer je 26 kanala kodirano a ostalih 5 samo mogu gledati. Tako da ima li neko resenje neko kako da dekodiram kanale, postoji li nacin i kodovi mozda. Dakle rec je o digitalnom signalu i programima. Na primer htio bi dekodirati cinestar , fox , fox life axn , nacionalnu geo, rtl, hbo, itd...Hvala unapred i sretni praznici :D
Meni je tvoje pitanje baš nejasno. Kako je moguce da je digitalni resiver povezan na riblju kost? Zar ne treba tanjir i lnb da bi mogao gledati kanale preko satelita? Postoji opcija za otkljucavanje. Ima tzv. cardshare opcija za gledanje kanala, odnosno otkljucaju se navedeni kanali :) Ustvari, jasno je da mozes ubaciti prikljucak za obicnu antenu, ali ne znam kako ti se pojave navedeni kanali preko riblje kosti, NAT GEO i sl. :)
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
150
Meni je tvoje pitanje baš nejasno. Kako je moguce da je digitalni resiver povezan na riblju kost? Zar ne treba tanjir i lnb da bi mogao gledati kanale preko satelita? Postoji opcija za otkljucavanje. Ima tzv. cardshare opcija za gledanje kanala, odnosno otkljucaju se navedeni kanali :) Ustvari, jasno je da mozes ubaciti prikljucak za obicnu antenu, ali ne znam kako ti se pojave navedeni kanali preko riblje kosti, NAT GEO i sl. :)
to je dvb t2 zemaljska tv nije satelitska
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
140
Pozdrav svima, javljam se u vezi problema sa kodiranim kanalima, naime imam digitalni resiver ove marke:
falcom-t1400plus-127-1.jpg
,,
falcom-t1400plus-127-3.jpg
. povezan na antenu "riblja kost" on hvata 31 kanala, sto mi je sasvim dovoljno, ali imam problem jer je 26 kanala kodirano a ostalih 5 samo mogu gledati. Tako da ima li neko resenje neko kako da dekodiram kanale, postoji li nacin i kodovi mozda. Dakle rec je o digitalnom signalu i programima. Na primer htio bi dekodirati cinestar , fox , fox life axn , nacionalnu geo, rtl, hbo, itd...Hvala unapred i sretni praznici :D
Trebalo bi da imas nesto vise slobodnih kanala ,tih 26 kanala je zakljucan to je deo mts paketa Koji ide preko zemaljske TV ,sa Tim setopboxsom ionako nemozes da otkljucas je nema slot za karticu ,u tih 26 kanala imas arene nesto pinkovih kanala I ostatak gluposti nije vredno pretplate od 600 dinara I to promotivno


Послато са Smartphone 3.1 Lite уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top