Saša Mega priznao da je počinio silovanja

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Saša Mega priznao da je počinio silovanja

Beta 07.07.2010 14:46



Optuženi da je izvršio više silovanja na teritoriji Beograda Saša Mega priznao je danas na početku suđenja pred Višim sudom u Beogradu da je izvršio krivična dela koja mu se stavljaju na teret.

Mega, koji je ranije osuđivan za ista krivična dela, je izjašnjavajući se o navodima optužnice priznao tri silovanja i jedan pokušaj silovanja. Tužilaštvo je odustalo od dve tačke optužnice - pokušaj silovanja u liftu u Crnotravskoj ulici i razbojništvo ispod Pančevačkog mosta koja su mu se stavljala na teret.

Po optužnici on je prilikom napada žrtvama pretio nožem za koji je rekao da je kupio na Bajlonijevoj pijaci, a u svojoj odbrani je naveo da je prilikom izvršenja krivičnih dela bio pijan i pod dejstvom narkotika. Sudsko veće prihvatilo je predlog odbrane, sa kojim se saglasilo i tužilaštvo, da se žrtve ne saslušavaju već samo pročitaju njihovi iskazi s obzirom da je Mega priznao krivicu ali i zbog zaštite integriteta i morala njegovih žrtava i ponovnog proživljavanja traume.

Mega se izvinio žrtvama navodeći da mu se posle svega ne živi. On je naveo da se devet puta u pritvoru samopovređivao i da je pokušao da se obesi, što će, kako je dodao, i učiniti. Za to krivično delo predviđena je zatvorska kazna od dve do 12
godina.


Mega (30), višestruki povratnik, uhapšen je krajem decembra 2009. godine posle serije silovanja u Beogradu. On je septembra 2009. godine izašao iz Kazneno-popravnog zavoda u Požarevcu gde je izdržavao kaznu zbog silovanja, ali je po izlasku nastavio sa napadima. Suđenje se nastavlja 17. septembra kada će biti saslušani sudski veštaci.






 
Član
Učlanjen(a)
25.11.2009
Poruka
255
- Bio sam pijan i drogiran, napadao sam žrtve uz pretnju nožem. Tako je već godinama, kada vidim ženu moram da je silujem. Uglavnom sam ih pratio oko železničkih stanica i napadao kada bi mi se ukazala prilika – rekao je Mega istražnom sudiji

I,šta da ga država leči?

za njega ja "Crna Reka"!!
 
Natrag
Top