ŠARRDY (Poelbuster 2), ZLOGLASNI PROGONITELJ ADVENTIZMA

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Adrian malo si preterao u izmisljanju, to prevazilazi okvire diskusije, tako da nema potrebe vise sa tobom da diskutujem na takav nacin, osim po potrebi.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Ја претерао у измишљању или Хелен Вајт? Не могу да говорим оно што ти желиш да чујеш или да подржавам измишљотине само да се некоме не бих замерио. Све је записано од стране адвентиста који су пре 150 година били директни сведоци, а нека документа су широм доступна без обзира што је сада преправљано и брисано, па вама презентовано обрађено да ширите даље.

Такође поздрав.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Ladikeja daj mi izvor informacija sa adekvatnim dokazima o tome sto si napisao? hocu da vidim te dokaze o tim stvarima, iskreno mislim da dokaza nema nego je to samo napisano, kao sto sam rekao cinjenice stoje i krstenje nije uvedeno u 12 veku, meni je poznato da su se ljudi krstili mnogo mnogo pre jos dok su apostoli bili zivi, meni stvarno ova prica nije ni jasna najbolje ne vidim svrhu da je bitno koja je prva crkva ili koja je zadnja, ako je prva crkva to ne znaci da je ona savrsena isto tako sto se tice zadnje crkve

Znas kad ces da dobijes te izvore? Nikad a mozda ni tada bratko.

Naravno da nije u 12 veku,samo ladokejac voli sve da izokrene u svoju korist-u korist adventne dogme.

adrian malo si preterao u izmisljanju, to prevazilazi okvire diskusije, tako da nema potrebe vise sa tobom da diskutujem na takav nacin, osim po potrebi.

Pozdrav

ko mu kaze ha,ha,ha ladokejac koji uzpomoc mikana preokrenuse sav smisao biblije!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Znas kad ces da dobijes te izvore? Nikad a mozda ni tada bratko.

Naravno da nije u 12 veku,samo ladokejac voli sve da izokrene u svoju korist-u korist adventne dogme.



ko mu kaze ha,ha,ha ladokejac koji uzpomoc mikana preokrenuse sav smisao biblije!
Mala korekcija brate. Nisu oni, već sotona uz pomoć EGW i W.Milera, a Mikan i Laodikeja su samo sledbenici te nauke. Znači glavni krivac za izokrećanje Biblije je sotona. A indirektni krivci EGW i Miler, a ova dvoica su samo sledbenici. Oni ipak nisu ništa izokrenuli, već samo prihvatili tu izokrenutu nauku.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Mala korekcija brate. Nisu oni, već sotona uz pomoć EGW i W.Milera, a Mikan i Laodikeja su samo sledbenici te nauke. Znači glavni krivac za izokrećanje Biblije je sotona. A indirektni krivci EGW i Miler, a ova dvoica su samo sledbenici. Oni ipak nisu ništa izokrenuli, već samo prihvatili tu izokrenutu nauku.
Pozdrav
D


Hm da! imas pravo!u brzini nisam se dobro izrazio............
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ladikeja daj mi izvor informacija sa adekvatnim dokazima o tome sto si napisao? hocu da vidim te dokaze o tim stvarima, iskreno mislim da dokaza nema nego je to samo napisano, kao sto sam rekao cinjenice stoje i krstenje nije uvedeno u 12 veku, meni je poznato da su se ljudi krstili mnogo mnogo pre jos dok su apostoli bili zivi, meni stvarno ova prica nije ni jasna najbolje ne vidim svrhu da je bitno koja je prva crkva ili koja je zadnja, ako je prva crkva to ne znaci da je ona savrsena isto tako sto se tice zadnje crkve


Te informacije su iz prilozenog dela, a u njemu sigurno postoje informacije o samim izvorima.
Licno cu pogledati pa cu priloziti ako postoje.


 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
ok znaci, to sto si pricao pise u toj knjizi? procitacu ako nema adekvatan dokaz da je to tako, knjigu mozes slobodno da bacis u kantu i da kazes da si potrosio veme na glupoosti, opet ponavljam, ja veruje da nema adekvatan dokaz da je to tako, nego je cisto neka obicna pricica koju je neko napisao sad iz koje svrhe to ne znam
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
ok znaci, to sto si pricao pise u toj knjizi? procitacu ako nema adekvatan dokaz da je to tako, knjigu mozes slobodno da bacis u kantu i da kazes da si potrosio veme na glupoosti, opet ponavljam, ja veruje da nema adekvatan dokaz da je to tako, nego je cisto neka obicna pricica koju je neko napisao sad iz koje svrhe to ne znam


Pa ovo sve treba da ti je poznato i postoji u analima crkvenih sabora i koncila, neumesno je nekoga optuzivati za lazne informacije, jer takve stvari i na taj nacin se ne lazu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Pa ovo sve treba da ti je poznato i postoji u analima crkvenih sabora i koncila, neumesno je nekoga optuzivati za lazne informacije, jer takve stvari i na taj nacin se ne lazu.

Ladokeja nisi fer!covek trazi dokaze zasto mu ih nedas jasno i glasno?potvrdi to sto si napisao!

Pozdrav od Gere.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ladokeja nisi fer!covek trazi dokaze zasto mu ih nedas jasno i glasno?potvrdi to sto si napisao!

Pozdrav od Gere.


Već sam odgovorio gde se nalazi priloženi tekst, a to delo je napisao ozbiljan čovek koji poznaje materiju o kojoj piše.
Ako u međuvremenu pronađem bliže izvore priložiću, šta je tu nepošteno?
 
Natrag
Top