sanjala sam dobrog druga...

Član
Učlanjen(a)
30.06.2010
Poruka
67
Sanjala sam druga , druga kojeg znam celog zivota ... kako se vozimo u kolima na sedistu iza vozaca. San je na mene ostavio prijatan utisak jer smo se svo vreme mazili i ljubili ...trajao je, cini mi se vecnost :) slusali smo ovu pesmu http://www.youtube.com/watch?v=bndRIfaArK0 .... sanovnik mi ne daje bas adekvatne odgovore... pa ako neko moze da protumaci ili predpostavi sta bi ovo moglo da znaci, bila bih zahvalna... jer verujem u snove.... hvala unapred... smile3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
15
Ne verujem baš preterano u snove i ne pridajem im značaj,sanjamo razne gluposti.Kažeš da je san na tebe ostavio prijatan utisak.Možda si već zaljubljena u tog druga.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
44
Neznam za sanovnike i tumace snova ali meni je jasno: Volis ga. "Za to ne treba ni valjani razlog, za to ne treba ni filosofoje." Proveri jos malo sebe i odluci. Ali moras to sama. Ja ti drzim palceve!
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Sanjala sam druga , druga kojeg znam celog zivota ... kako se vozimo u kolima na sedistu iza vozaca. San je na mene ostavio prijatan utisak jer smo se svo vreme mazili i ljubili ...trajao je, cini mi se vecnost .... sanovnik mi ne daje bas adekvatne odgovore... pa ako neko moze da protumaci ili predpostavi sta bi ovo moglo da znaci, bila bih zahvalna... jer verujem u snove.... hvala unapred...

Znam ja - to znači da si zagorela, 100% provereno. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Znam ja - to znači da si zagorela, 100% provereno. :mrgreen:

Hhahahahahahaahahahahhahahha :_)
Nemojmo biti okrutni prema novim članovima. To može da znači sve,a opet ništa. Jer mozak iz podsvesti vadi situacije iz prošlosti bliske,ili veoma daleke. Ono o čemu razmišljate ceo dan to ćete sanjati 0.3%,jer uvek ono najdetaljnije,svar koju ste i zaboravili posle pola sata ,e nju ćete baš sanjati. Dakle sve počinje od tog detalja. Sa druge strane čim si to pitala na forumu i novu temu otvorila znači da nisi baš ravnoduška prema njemu i nisi samo drugarica. Odgledajte film tipa "družimo se srpdamo se i na kraju ljubimo se" ....ako se nešto desi između vas dvoje tad to je to...
Ali opet ,ja sam imao sličan san i samo sam se nasmejao kad sam ustao...drugarica je ipak drugarica.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Sanjala sam druga , druga kojeg znam celog zivota ... kako se vozimo u kolima na sedistu iza vozaca. San je na mene ostavio prijatan utisak jer smo se svo vreme mazili i ljubili ...trajao je, cini mi se vecnost .... sanovnik mi ne daje bas adekvatne odgovore... pa ako neko moze da protumaci ili predpostavi sta bi ovo moglo da znaci, bila bih zahvalna... jer verujem u snove.... hvala unapred...

Niko sem tebe same ne moze da ti protumaci snove,sto znaci da odgovor moras naci sama.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Potpuno je jasno da ti želiš da se to desi. Otvaraš dve potpuno iste teme jer ne možeš da dočekaš odgovor. Uklonila sam višak.
San, sam po sebi, ne mora da znači ništa posebno. Dešava se da sanjaš nekoga s kim to uživo ni u ludilu ne bi uradila.
Tebi je u snu lepo s njim, i tražiš da ti neko od nas protumači to što ni samoj sebi ne smeš da priznaš.
Možda ti ovo pomogne:
http://serbianforum.org/ljubav-seks-romantika/147677-zavirite-u-l-z-erotski-sanovnik.html#post530779
U svakom slučaju, budi iskrena prema samoj sebi pa razmisli da li stvarno želiš sa njim nešto više, pa ako želiš, probaj to i da ostvariš.
Odluka je na tebi, a ja ti želim svu sreću.
Ali pazi, budi spremna na to da ako pokušaš nešto više i to propadne, verovatno više nikada nećeš moći da se vratiš na staro i imaš ga za prijatelja.
To su osetljive stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Potpuno te razumem ..i ja sam zbunjena..cesto sanjam da imam sex sa prijateljem..:dntknw:
Necu o detaljima ali uvek bude hmm interesantno..:roll:
Nista mi ne bi bilo tako cudno kao to sto kad ustanem imam osecaj kao da je sve to bilo stvarno..yes3
Ne znam da li i on sanja tako nesto a volela bih..da saznam pa..:dntknw:
Mozda samo imamo bujnu mastu i to je to..:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Kod mene je recimo interesantna stvar da kad god sanjam da se vozim, bilo automobilom ili autobusom,..uvek mi se desi nesto znacajno u zivotu...I nije vezano za tu osobu s kojom sam u snu, jer ponekad sam sama.....Taj san mozda kod tebe ima sasvim drugacije znacenje i ti to moras otkriti sama.....:dntknw:
 
Natrag
Top