Samsung S8 - problem brisanja foldera

Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
24
Imam jedan problem..Samsung S8 i neki stariji ,brise mi posle 3,4 dana folder igo,ne radi aplikacija i nema foldera(u pitanju je original igo nextgen)..predpostavljam da je neki bezbednosni program koji ide uz samsung telefone ..da li je neko imao taj problem?i ako imate resenje..Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ako imas neki av ili cleaner i oni znaju da brisu pojedine fajlove i da iGO zbog njih ne radi

Послато са SM-N9100 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Ja sam imao taj problem, Ne na mom telefonu već na prijateljevom. Tražim i ja uzrok, sada proveravam da nije kojim slučajem google play zaštita. Za sada nisam našao rešenje. Najbizarnije je što je taj telefon isti kao i drugi na kome lepo radi išta NAV. Razlika je prenosu starih podataka preko smart SWITCH,na problematičnom, a na onom koji radi je sve ručno radjeno od nule.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Imam jedan problem..Samsung S8 i neki stariji ,brise mi posle 3,4 dana folder igo,ne radi aplikacija i nema foldera(u pitanju je original igo nextgen)..predpostavljam da je neki bezbednosni program koji ide uz samsung telefone ..da li je neko imao taj problem?i ako imate resenje..Hvala!
Hoće to tako... Sam briše...
Samsung ime onaj svoj, kako se zvaše, Smart Manager, ili tako nešto... Preispitaj ga malo...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
I za smart menadzer imas resenje. Ako je tel rootovan onda lepo preko recoverya pokrenes De-Bloati g scriptu i onda obrise sav sljam i naravno pomenuti smart menadzer

Послато са SM-N9100 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
24
Nije rootovan,i ja mislim da je do smart managera,samo kako to resiti,malo je glupo da na dva telefona se isto desava a nisu ni slicni sem sto je u pitanju samsung
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Oba Samsung. U pravu si... Nisu slični... Isti su!
Ne treba ti root, samo podešavanja... Znam za gomilu Samsunga, sa SM, na kojima iGO sasvim lepo radi...
Ja bih stvarno voleo da mogu da ti pomognem, ali nisam samsung korisnik...
Možda je i ovde "greška.
Screenshot_20171226-081612.png Screenshot_20171226-081840.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Hoće to tako... Sam briše...
Samsung ime onaj svoj, kako se zvaše, Smart Manager, ili tako nešto... Preispitaj ga malo...
Da nisam preispitao ne bih ni pisao ovo, nisam stigao da napisem da sam u ruci imao 2 identicna telefona Samsung Galaxy S8 na jednom se brise ceo folder, na tom uredjaju je izvrseno prebacivanje sa S6 preko smart switcha. Na oba telefona je instalirana ista verzija Igo Israel.
Na drugom telefonu koji je rucno podesavan je sve u redu. Telefoni su kupljeni u Telenoru na biznis paket itd itd. SMART MANAGER nije aktiviran ni na jednom od ta 2 uredjaja(Powered by CCleaner)!
Ostalo je da kad sledeci put dodjem do tih uredjaja proverim uporedjivanjem da li su identicno podeseni uslovi zastite na Google Play market.
Zasto ovo pisem, iz razloga kada se ode na aplikaciju da se kupi na marketu lepo pise, da je vec instalirano.
I bitno za taj uredjaj koji brise, brisao je i na S6 otprilike od kada je aktivirana zastita aplikacija na G.P.Marketu.
Nakon provere podataka cu videti sta je moguci uzrok, ali to ce biti za 2 nedelje, jer slede praznici.
Takodje sada na mom Samsung Galaxy NOTE 8, bar 15 x dnevno uradim optimizaciju uredjaja i nista se ne gubi, NAV radi perfektno, takodje i na gore pomenutim uredjajima se isto ne desava brisanje.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Kao što rekoh, nisam Samsung korisnik i ne znam kakve sve aplikacije Samsung nudi... Ne bih čak ni da komentarišem aplikaciju, koja služi da se aplikacije prebacuju sa telefona na telefon...

U 90% slučajeva su kojekakvi Cleaneri i Manageri brisali sadržaj ili čak i ceo iGO folder, a od toga u 80% slučajeva je korisnik sam inicirao brisanje...

Ne znam da li je ovo korisno, ali u svakom slučaju ne škodi...
 
Natrag
Top